Skocz do zawartości

Trabantinia 601s-klasa :)


kornik_69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
Gdyby nie te kalki na dachu byłby idealny

 

No cóż każdy ma swój gust. Pan Gienek chciał totalnie szpanerskiego szpanu rodem z początku lat 90-tych, tak więc naklejki pojawiły się również na dachu

 

Dzięki za opinie!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny i extra wykonany

 

A nie lepiej było zamiast tych nalepek dachowych (też mi tak sobie sie podobają) zrobić taką na szybę przednią z napisem z tamtych czasów ?

CIEBIE, RALLY itp. Pamiętam jeszcze na szybach takie stworki.

 

Podstawka fajny pomysł z napisem tylko wg mnie model zasłania go. Ja u siebie robiłem tak IMG_5798.jpg

 

Pozdrawiam Jacek J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ani pasa odblaskowego, ani wspomnianych przez Ciebie napisów nie miałem. Marzył mi się napis odblaskowy Michelin, taki jak w ostatnim odcinku "Zmienników", no ale cóż poradzić. Stworki a la Kilroy na bocznych szybach również są symbolem "tuningu" tamtych czasów. Mógłby ktoś pomyśleć nad stworzeniem kalkomanii z takimi bajerkami. Myślę, że znaleźliby się na nie chętni

 

Twój Kredens przypomina pewien popularny w Kalifornii i Meksyku samochód. Taki El Camino 125p Świetna sprawa!

 

Co do mojej podstawki to została ona podłożona pod spód do zdjęć, a ostatecznie stanie za Trabantinią na regale mojej siostry, obok kolekcji Fordów Mustangów, które są jej ulubionymi gablotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ani pasa odblaskowego, ani wspomnianych przez Ciebie napisów nie miałem. Marzył mi się napis odblaskowy Michelin, taki jak w ostatnim odcinku "Zmienników", no ale cóż poradzić. Stworki a la Kilroy na bocznych szybach również są symbolem "tuningu" tamtych czasów. Mógłby ktoś pomyśleć nad stworzeniem kalkomanii z takimi bajerkami. Myślę, że znaleźliby się na nie chętni

 

Twój Kredens przypomina pewien popularny w Kalifornii i Meksyku samochód. Taki El Camino 125p Świetna sprawa!

 

Co do mojej podstawki to została ona podłożona pod spód do zdjęć, a ostatecznie stanie za Trabantinią na regale mojej siostry, obok kolekcji Fordów Mustangów, które są jej ulubionymi gablotami.

 

Witam.

Ja będę kupował papier do kalkomanii lub zamawiał zrobienie, więc moge coś dorzucić na ćwiartkę kartki. Ale myśle że to po wakacjach. Jak coś byś chciał to daj znać.

A co do Fiata to on jest z papieru .

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=116537&t=116537&filtr=0&page=1

jak zresztą inne moje pozostałe modele.

 

Pozdr JJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję

 

Pomyślę, bo może przyda mi się coś do Mini Coopera.

 

Nie dość, że El Camino 125p, to jeszcze z kartonu. Niesamowita sprawa. Gratuluję i podziwiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę kupował papier do kalkomanii lub zamawiał zrobienie, więc moge coś dorzucić na ćwiartkę kartki. Ale myśle że to po wakacjach. Jak coś byś chciał to daj znać

To może ja bym się dorzucił z napisem SONY na tył mojego maluszka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.