Skocz do zawartości

Buccaneer Pegaso 1/9


Hafes

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł!

 

Wreszcie udało mi się coś wymalować.

Moje ostatnie "dzieło" to popiersie bukaniera firmy Pegaso w skali 1/9.

Wymazane akrylami Vallejo i odrobinę olejami dla plastyków.

Z pokorą poddaję się Waszej krytyce

th_PICT0179-2.jpg th_PICT0178-2.jpg th_PICT0177-4.jpg th_PICT0176-2.jpg th_PICT0174-1.jpg th_PICT0172-4.jpg th_PICT0180.jpg th_PICT0173-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Kurcze - fajnie pięknie lecz nie do końca...

 

1. Wydaje mi się, ze jest zbyt duży kontrast pomiędzy skórą a brodą - trąca zabawkarskim wyrobem...

 

2. Rana cięta na twarzy wygląda jak maźnięta markerem - niewiele ma wspólnego z rzeczywistym wyglądem - zbyt czerwona - proponuję poprawić...

 

3. Ogólnie przydałoby się nieco WASHA...

 

... no chyba że artysta ma taki właśnie swój styl

 

Dałbym 4,5 punkta na 5 możliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! To i tak wysoka nota jak dla mnie

Rana na twarzy była dla mnie największym problemem. Naoglądałem się zdjęć ran ciętych i wyszło mi na to, że jasnoczerwona krew będzie najlepsza. Może na zdjęciach nie wygląda to za dobrze ale na żywo nie razi aż tak bardzo. Morda była washowana kilka razy płukanką z olei artystycznych, ale dawało to zbyt głębokie cienie. A ja tak nie lubię.

A granica skóry i zarostu... No cóż, wlazłeś mi na ambicję i poprawiłem

Teraz chyba faktycznie lepiej wygląda.

th_PICT0188.jpg th_PICT0187-1.jpg th_PICT0185-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Morda była washowana kilka razy płukanką z olei artystycznych,
Bardziej mi chodziło o wash na ubraniu bo wygląda tak nudnawo i strasznie sterylnie. O ile kapelusz jest dziarski, o tyle pozostała część garderoby wymaga odrobinę zróżnicowania, ubrudzenia etc...

 

A granica skóry i zarostu... No cóż, wlazłeś mi na ambicję i poprawiłem
No, teraz lepiej choć miałem na myśli kontrast a nie tonalne przejście. Poprawione przejście między brodą a skórą jest na prawdę w porządku (jak dla mnie) ale zastanów się czy całości nie potraktować jakimś filtrem czy mgiełką koloru "wygaszającego"....

 

Pozostawiam pod rozważenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.