Skocz do zawartości

Radzieckie okręty podwodne z II wojny światowej


u-boot

Rekomendowane odpowiedzi

Okonek-nie ma się co denerwować już podaje to są okręty typ "D" "L" i reszty nie pamiętam ale na pudle było namalowane kilka okrętów w postaci miniaturek na tle innego okrętu.

 

Toff- bardzo śmieszne, boki zrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 okrętów w jednym pudle pytania wcale nie były śmieszne, też jestem ciekaw co to za zestaw, jaki producent, jaka skala? co jest w środku? jakie wykonanie? jakiego typu są pozostałe 3 okręty?

 

co do planów, hmm.. napisz gdzie już szukałeś, a jak nie zaglądałeś to przejrzyj stronę modelist konstruktor (mają tam troszkę różnych planów)

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bractwo "nurkowców" - może Kol. U-boot ma na myśli zestaw 5 łoodek Stalina w skali 1:400 f-my AER nr kat. 40001 [soviet submarines], dostępny w sklepie MojeHobby.pl [to nie jest kryptoreklama - tylko tam są], sprzedawanych drzewiej solo przez Maquette - tak strzelam i tak mi pasuje. Jest tam łoodka klasy Szcz., L, D, S i jakaś piąta. Halo ! Jędruś ! - to te, których poszukiwałem z Twoją pomocą w Martoli :(

Ale we wszystkim w tejże sprawie mogę się mylić, hi, hi !

 

Sam jestem ciekaw tego zestawu - może U-boot podrzuci jakieś fotki lub zrobi in-box. Byłbym wdzięczny

Pozdrawiam z gór i z góry - Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zestawie AER są D,L,M,S,Szcz tyle, że to 1:400 a u-boot pisze:

Są to modele w skali 1:700
więc zapewne trafiło mu się coś mniej znanego in-box faktycznie byłby miłym rozwiązaniem zagadki

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U -boot ! Pisz, pisz o tych łodziach - miło mi, że mamy wspólne zainteresowania i jest jeszcze Ktoś do dyskusji. Ciągle tylko ten Jędrek, Okonek i Toff, Toff, Jędrek i Okonek ... !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj U-boot. Niestety ja nie dysponuję żadnymi materiałami nt. tychże rosyjskich submarinów. Może Jędrek coś wykopie w swych zasobach. ON wszystko ma [tak mi się zdaje zaglądając w Jego posty: a to pancerka, a to ruskie atomoowki, a to figoorki]. Ale proszę Cię, napisz coś o tym zakupie, czy faktycznie skala modeli to 700-ka etc.. Jestem tak samo ciekaw zestawu jak Kol. Toff. Pozdrawiam - Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

właśnie tą stronę polecałem u-boot-owi

a jak nie zaglądałeś to przejrzyj stronę modelist konstruktor (mają tam troszkę różnych planów)

warto na nią zajrzeć nie tylko dla okrętów

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaaa..... ale linka nie podałeś. Nie wszyscy znają te stronę.

specjalnie to zrobiłem u-boot nie napisał ani gdzie szukał ani co zrobił by takowe plany znaleźć, ciężko od niego było wyciągnąć co w pudełku, nawet jaka to skala! pojawiło się jedynie "dajcie"...

więc jeśli sprawa była taka istotna odrobina szukania strony, którą jedynie nazwałem na pewno by nie zaszkodziła

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.