Jump to content

u-boot

Members
 • Content Count

  179
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  lublin
 • Interests
  okęty
 1. No cóż żeby nie było że nic nie zrobiłem: Niestety jedno bo nie mam aparatu. P.S. Te wypowiedzi świadczą o poziomie umysłu ludzi którzy je wpisali (oprócz mnie). ehh "polska" żałuję że jestem z tego kraju.
 2. Widzę że ktoś mnie tu nieźle zglebił. Groźby są karalne. Wycofałem się bo nie będzie się ze mnie grupa ćwierćinteligentów nabijać tylko dlatego że nie dopisałem skali mimo iż było ją widać na zdjęciu pudełka. Model skończony ale go nie pokażę. Ehhh polska.
 3. Przepraszam ale acry książe mnie skimś innym pomylił. Po za tym pokazałem to na deviantarcie i tam w pełni zostałem doceniony nie to co tu.
 4. Witam po bardzo długiej przerwie.... ale i tak nikt na to uwagi nie zwróci więc chciałbym powiedzieć że niepotrzebnie się o te komantarze dopominałem. Pokazałem swe malunki na innych forach to po mnie tak zjechali że hej. Jedno co chcę zrobić to pokazać mój ostatni malunek wykonany w GIMPie:
 5. Poprawione zgodnie z życzeniem.
 6. "Na moc Posempnego czerepu wzywam cię!!" No czas się wystawić z Moim nowo nabytym nabytkiem. Airfix'owski Gloster Meteor F.8 . Model zawrócił mi głowę od niebo lepszego, bo Tamiya'owskiego Meteora w 1/48. Mój "Meteor" Jest w skali 1/72. W in-box'ie przedstawiłem wszystkie ramki, fragment instrukcji, kalkomanię, I schematy malowań. Z pośród 2 wybrałem belgijskie malowanie. Elementy przeźroczyste są OK! Linie podziału blach też są OK!. Tylko w instrukcji nie napisano, jakimi farbami malować wnętrze i tak dalej. No jest tu parę potknięć, ale nie będę nic w tym modelu przerabiał.
 7. No czas pokazać coś z zupełnie inne beczki. Artyzm 3D. Głównie tworzę obiekty S-F: TF "Falcon II" (Tarissan Fighter) CF "Hydra" (Centurian Fighter) AFTC "Furman" (Airfix Fighter Team Cruiser) OHF "Buccaner Queen" (Orfenian Heavy Fighter) AFTFb "RotterShark II" (Airfix Fighter Team Fighter-bomber) AFTCVN "Kirov" TBs "Konohama Spatz" (Tarissan Battle ship) VV "Shiki" (Vari Viera [fighter])
 8. Kolejna partia. Matimon i Thunderstreakmon Demimon i Mig-23FM "Tamer" Horimon i jakiś szwabski pilot Bierkutmon (kojarzony z Su-47) Oraz Bierkutmona level Mega, czyli Hayatemon F4F Wildcat i Furymon Vickersmon i Antymon "Furymon digivolution to... Seafurymon" Napewno część z was zna gierkę Jazz jackrabbit. Tytułowego bohatera narzeczona Eva Earlong i GreatWardramon: Najbardziej durny ze wszystkich digimonów. Impmon Cancermon "... digivolution to..." E.M.P.mon E.M.P.mon crimson mode i Terriermon
 9. A mógł byś zdradzić jak takie bajeranckie płomienie malować. Mnie nigdy to nie wychodziło.
 10. No to już raczej zostanie takie jakie jest, czyli bez cieniowania. Widzę że masz motyw z orłami. Miałem kiedys fajny obrazek z połączeniem F-16 z Thunderbirds. A nad nimi był orzeł z piorunami. Spróbuj coś takiego wykombinować.
 11. No am... ee... Wyluzowałem.... sekwencja zniszczenia NTF Iceni.... gadam od rzeczy czas pokazać to w czym jestem najlepszy, czyli postaci. Szczególnie potworów wszelakiej maści czyli Digimonów połączonych z sprzętem wojskowym. Ale nie wszystkie takie są. Dracomon Fokkermon Z tego jestem najbardziej dumny. TriebLadymon Hortenmon P-mon Hokummon P-51 nieskończony GTF Perseusz
 12. Zapytam wprost. Po co się spieszysz? przecierz do końca życia masz na jego zrobienie czas.
 13. :kopara::kopara: pięć razy mnie opadała Cenka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.