Jump to content

M.C. 202 Folgore - zestaw


Guest seba1295
 Share

Recommended Posts

Zamówiłem zestaw tego otóż samolotu.Można powiedzieć że to mój pierwszy model, bo wcześniej to lepiej nie mówić. Sklejałem wszystko na odwal, i nigdy nie malowałem samolotów. Zestaw ponieważ od razu dodany jest klej, 2 pędzelki i 4 czy 6 farbek. Czy te farbki jak na pierwszy model będą się nadawać, mam obecnie mało kasy i nie mogę pozwolić sobie na dokupowanie ich. Na co uważać w tym modelu. Farby są akrylowe, mam mieszać je z rozpuszczalnikiem? I czy te farbki będą pasować czy to zupełnie losowe kolory. Proszę o szybką pomoc.

Pozdrawiam...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o farbki, to producenci takich zestawów najczęściej dodają kolory wymagane do pomalowania konkretnego modelu. Jeśli chodzi o rozpuszczalnik, to jak sam napisałeś są to farby akrylowe, więc mieszamy je z wodą, żeby nie były takie gęste.

Życzę powodzenia i czekam na efekty.

Link to comment
Share on other sites

Ok. dzięki bo już się bałem. Zobaczę jak będą szły prace i zastanowię się czy nie zamieścić go czasem na warsztacie. Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego zestawu?

Link to comment
Share on other sites

Czy to znaczy że są one gorszej jakości? To mój pierwszy model więc... Ja również następnym razem kupię oddzielnie farbki i model ale to pierwszy raz więc wziąłem zestaw. A sklejałeś może takiego oto Folgore'a?

Link to comment
Share on other sites

Czy to znaczy że są one gorszej jakości?

 

Nie, to wcale nie oznacza, że modele z takich zestawów są gorszej jakości.

Są to zestawy modeli, które znajdują się w sprzedaży bez dodatków.

Tego modelu też nie sklejałem. W sumie nawet nie wiem kto jest producentem Twojego zestawu, czy to Revell, Heller czy Airfix.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

seba póki nie masz modelu w łapkach to nie panikuj mimo że to bardzo dobry sklep i sam wielokrotnie z niego bezproblemowo korzystam to czasem zdarzają się błędnie umieszczone zdjęcia. Z tego co widnieje na opakowaniu to kolorów jest sześć a jak ci przyjdzie model i się okaże ze jest inaczej to skontaktuj się ze sklepem i oni powinni ci pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.