Skocz do zawartości

Ferrari California Cabrio Edo - Revell 1:24


M.KOWAL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Robie aktualnie model tego o to "SuperCara".

Wzoruje sie na fotkach Californi od Edo.

 

W sumie mój model od edo z zewnątrz będzie różnił się tylko kolorem deski,zacisków no i fele inne.

 

 

12022011556.th.jpg

12022011560.th.jpg

12022011563.th.jpg

 

 

Pozdrawiam, M.KOWAL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no to musze przyznac ze jest to pierwsza i chyba jedyna californie jaka mi sie podoba. Moze tez sie kiedys pokusze i zrobie taka:D A co do zdjec to staraj sie robic zeby nie bylo miniaturek bo nie kazdemu sie chce po kolei otwierac zdjecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co do wyrobów Ferrari, to mamy bardzo podobny gust. Najpierw Italia, a teraz California

 

Będę gorąco kibicował

 

Powodzenia!

 

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle ta California wygląda, nawet mimo tego że nie czerwona

Może zrobiłbyś jednak te żółte zaciski, ładnie kontrastują z kastą i nadają jej agresywnego wyglądu.

Jak na razie wygląda to dobrze, tylko wstawiaj zdjęcia w pełnym rozmiarze, duże lepiej się takie ogląda

pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Może Ci być miejscami trochę ciężko, bo zarówno filc jak i pasta mogą nie dojść wszędzie gdzie potrzeba

 

Pozostaje mi wciąż życzyć powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi was bardzo ,

To dotyczy wszystkich samochodziarzy ,

Waszą zmorą jest połysk nigdy nie osiągniecie jakości powłoki lakierniczej z farbek tak z farbek .

Do tego są lakiery samochodowe i cała chemia dla tego działu.

Filcem to poleruje się klamkę ,a nie plastik i to pomalowany miękką farbką , .

Farecla G-3 i gąbeczka-wilgotna .

Jak jesteś cierpliwy to jak buda jest z czarnego plastiku to ją można wypolerować tak jak karoserię.

Zmieńcie farby , chemię , strategię i podejście do wykończenia ,

bo tak będziecie tylko wiecznie pisać i pokazywać ładne modele bez tego CZEGOŚ ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda była czerwona.

 

I sie z Tobą nie zgodze, różne projekty powstają .

90% Tunerów modeli maluje sprejami (tak jak ja) i w większości to malowanie bardzo dobrze wychodzi.

A wątpie żeby ktoś do modelu za 60zł kupował Areograf + kopresor + Lakier samochodowy, który kosztuje pewnie ze 300zł/L.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie osiągniecie jakości powłoki lakierniczej z farbek tak z farbek .

Do tego są lakiery samochodowe i cała chemia dla tego działu.

...

Zmieńcie farby , chemię , strategię i podejście do wykończenia

Lubię takie posty - zwłaszcza pisane przez "ludzi z branży" - lecz z innej dziedziny...

Na tym forum można obejrzeć zdjęcia modeli, którym połysku pozazdrościłby nie jeden samochód - wystarczy przejrzeć inne posty a nie wydawać opinię i wyrokować na podstawie jednej relacji - bez urazy kol. M.KOWAL - mało doświadczonego w tej dziedzinie modelarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.