Skocz do zawartości

Współczesny myśliwiec z ,,prostym malowaniem"


Gość seba1295

Rekomendowane odpowiedzi

Polećcie mi jakiegoś współczesnego myśliwca, z prostym kamuflarzem.Będzie to mój 3 model, i chcę żeby on był ,,debiutem" w mojej przygodzie z modelarstwem. Fajnie by było gdyby się dość dobrze skleił, no i żeby do jego budowy nie potrzeba było dużo farbek. A i najlepiej jakby był on w przedziale cenowym do 35zł., ewentualnie pomyślę. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w firmie Italeri w skali 1/72. Najprostrze malowanie to jedno-kolorowe malowanie. Eurofighter Typhoon, Któraś z wersji Panavia Tornado IDS, ADV, ECR, Phantom II....

Co do Tornada to o wiele ciekawszy jest z revella ale droższy niestety.

Także Harrier jest do dostania w prostym malowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jaki jest sens odpowiadania sebie skoro co dwa dni zmienia mu się "rejon' zainteresowań. co myśmy już przerabiali..hmm.. Bombowce z drugiej wojny ....czołgi....śmigłowce...znowu bombowce tyle ze nurkujące... a teraz współczesne odrzutowce. Ludzie ci dogadzaj jak mogą a ty kompletnie to olewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to. Takie małe wahania mam, raz chcę sklejać to a raz to. kto mi powiedział że mam sklejać tylko jedne i te same modele, np. myśliwce z II WW skoro chcę skleić sobie śmigłowiec czy myśliwiec to sklejam śmigłowiec czy myśliwiec.proste.

 

PS.: Dodam że malował będę pędzlem.

 

http://www.mojehobby.pl/italeri-1291-panavia-tornado-ids-black-panthers-p-1-1671043.html

 

o to to warte jest swojej ceny? I jak ma się sprawa z kalkomaniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kolego masz motywację żeby coś pokazać na forum (koledzy modelarze motywują mocno). Także czekamy z niecierpliwością na efekty

Model prosty, bezproblemowy, na początek OK. Będzie problem z kalkomaniami z powodu ich rozmiaru (ale należy się rozwijać i nie obawiać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zdecydowałem i kupie go na pewno. Założę także pierwszy warsztat na forum, ( i galerię ), tzn. mój pierwszy warsztat. Co do tych kalek to zamówić od razu innej firmy? Jak tak to jakie? Poproszę o link'a.

 

Mam zamiar malować go akrylami Pactry, nadadzą się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polećcie mi jakiegoś współczesnego myśliwca, z prostym kamuflarzem.Będzie to mój 3 model, i chcę żeby on był ,,debiutem" w mojej przygodzie z modelarstwem. Fajnie by było gdyby się dość dobrze skleił, no i żeby do jego budowy nie potrzeba było dużo farbek. A i najlepiej jakby był on w przedziale cenowym do 35zł., ewentualnie pomyślę. Jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Tak to Ci tylko w ERA GSM dopasuja........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz poważnie??? Tzn. myśliwca już zamówiłem, ale chęć mnie na to też naszła? A i czy w zestawie są wszystkie farbki czy trzeba coś jeszcze dokupować, bo nie ma skanów malowania, tzn. stron z instrukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego seba1295, chyba jesteś rekordzistą zakładania nowych tematów, z każdym pytaniem nowy temat, które można zadać w innym do tego przystosowanych tematach.

Wg mnie swoje pytania ładuj do już tematów założonych, bo jak widać poprzednie tematy, w których prosiłeś o pomoc w praktyce nie zostały przez Ciebie wykonane. Dostajesz radę czegoś coś co Cie interesuje, a po tygodniu zmieniasz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, w końcu beż zbędnych farmazonów, i po zastanowieniu zakupiłem ten zestaw.

http://www.mojehobby.pl/italeri-1065-mh-53e-sea-dragon-p-1-366027.html

 

Za kilka dni, może w poniedziałek zakładam warsztat, mam nadzieję liczyć na waszą pomoc? Tylko do modelu zamówiłem także blachy wewnętrzne od EDUARTA. No i jak z nimi się obchodzić,to mój trzeci model, będzie, malowany pędzelkiem.I jak ma się sprawa z oszkleniem bo jak sklejałem UH-60 od ITALERI to z oszkleniem była kompletna klapa.

 

http://www.mojehobby.pl/eduard-ss276-mh-53-sea-dragon-cz-wewn-ita-p-18-1753668.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniałem już nazwy tematu, myśliwiec już zakupiony PANAVIA TORNADO. Ale najpierw sklejam tego śmigłowca transportowego od SIKORSKY'EGO. Lepiej? Mogę liczyć na pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak, tylko pamiętaj,zeby zadawac pytania z sensem, a najlepiej zanim jakieś zadasz przemyśl je 10 razy, sprawdź w google, sprawdź na forum, jak jednak nadal będziesz miał wątpliwości to jeszcze raz przemyśl i dopiero wtedy je zadaj Pamiętaj, że każdy chętnie pomaga, ale jeśli widzi, że ktoś co chwilę zmienia zdanie i podchodzi do tematu, że tak powiem z nastawieniem rozczeniowym to ma dość. Więc myśl co piszesz, bo podejrzewam, że wiele osób Twoje problemy mogło przestać już brać na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.