Jump to content

Grzes

Members
 • Content Count

  4,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  31

Everything posted by Grzes

 1. I zdecydowanie tak pisz Ale pamiętaj, że wśród niewidomych, jednooki jest królem
 2. Kilka uwag do nazewnictwa, które jako kolekcjoner WP powinieneś wiedzieć i stosować: powinno być: Jakowlew Jak-1b powinno być: Iljuszyn powinno być: Petlakow Po numerach jednostek stawiamy kropkę, bo są to liczebniki porządkowe, czyli np. 1. Dywizja Bombowa.
 3. Lubię takie cywilne scenki zrobione z pomysłem. Jak dla mnie jedna rzecz psuje wygląd - niemal wszystkie elementy są pokryte białymi kropkami. Tak jakbyś psiknął po całości gotową dioramkę. Zapytam - jak się sklejało AVD?
 4. @M.A.V.Niezła prowokacja
 5. Panowie, wybaczcie że tutaj, ale gdy to zobaczyłem... No nie sposób było trzymać tych wiadomości dla siebie. ze strony: https://geografia.fandom.com/pl/wiki/Województwo_mazowieckie Jak to mówią... internet óczy
 6. W temacie TBiU - pytanie dla dociekliwych - czy któryś z Kolegów zauważył, że w zeszycie poświęconym An-12 jako zdjęcia szczegółów wstawione są zdjęcia innego transportowca. Jakiego?
 7. No, tak nie do końca. Na schematach nie ma rysunku powierzchni dolnych. W ich modelu jest natomiast propozycja uzbrojenia naszych Mi-4, którego to uzbrojenia nasze śmigłowce nie posiadały. Żaden problem, a internet, jak wiadomo, nie jest (nie powinien być) podstawowym źródłem wiedzy. W temacie Mi-4 w naszym lotnictwie polecam takie wydawnictwa: Mini Replika nr 86 Mini Replika nr 87 Mini Replika nr 91 (wersja ME) Aeromax nr S9 Mi-4 fotorejestr (ukazała się na razie cz.1) O ile dobrze pamiętam, w kwestii umieszczania szachownicy na spodzie polsk
 8. Najpierw piszesz: Teraz: Ale żadne z powyższych nie jest poprawnym podejściem do tematu.
 9. Aż z szafy wyjąłem rzeczone zestawy... Nie masz racji. Pierścień wokół silnika sklejamy z tych dwóch części: A ja mam model Po-2 nr 72242. To jest dobry czy z błędami?
 10. No, nie przesadzaj. Sokoła 1:48 zrobili.
 11. Ale później jak pierdykną te wszystkie zapowiadane modele to ze szczęścia się nie pozbieramy!
 12. Znam parę firm, które swego czasu sporo ładnych pudełeczek pokazały. Póki co proponuję: Jak zobaczymy model Biesa, to będzie można mieć nadzieję, że będzie coś więcej... Tymczasem ja traktuję takie zapowiedzi tylko jako kolorowe plansze (choć życzę wydawcy jak najlepiej).
 13. Jeśli chcesz edytować tytuł, wchodzisz w pierwszy post -> edytuj -> i zmieniasz temat
 14. Ten dział lotnictwa to Lotnictwo Służb Porządku Publicznego. Nie można zapominać, że na rzecz policji/milicji działał 103.PL NJW.
 15. To chciałem zaproponować. @kopernik skoro chcesz tu zgromadzić policyjne / milicyjne sprzęty to może warto zmienić tytuł wątku? W sumie trochę tego było...
 16. Obcięcie paska ze zdjęcia to nie jest wielka trudność. Nie za duże zamieszanie? Przecież już wyjaśnione, że zdjęcie jest Twojego autorstwa.
 17. Grzes

  Zakupy... Cz.4

  A, no chyba, że tak. Nie było tematu. Milknę w trzynastu językach
 18. Grzes

  Zakupy... Cz.4

  A może warto przed wrzuceniem obrócić zdjęcia?
 19. Zwłaszcza rosnące pędy bambusa obok zielonych serduszek na wodzie Ale woda i reszta roślinek mi się podoba
 20. Dokładnie była to Anakonda. Szachownice lov-vis były jeszcze na MiGu-21 n/b 9111, ale ten niestety z nimi nie polatał...
 21. Chodziło mi ogólnie o temat modeli śmiglaków Sokół
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.