Jump to content

Grzes

Members
 • Content Count

  3,897
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by Grzes

 1. Właśnie miałbym prośbę malutką, jak będziesz robił malowanie (zwłaszcza powierzchnie zewnętrzne) pisz co, czym i jak.
 2. Się czepiłeś tego RAFu... Ale wychodzi fajnie! Ten wściekły pomarańcz na Provoście to kalki czy malowanka?
 3. Jelcz MAT "Oławka" - zeszyt 31 Polski prototyp Małego Autobusu Turystycznego (MAT). Jelcz zbudował w 1964 roku tylko 1 egzemplarz, dopiero DeAgostini podjęło produkcję seryjną
 4. No, realistyczny jak cholera. Najbardziej realistyczne te światełka wewnątrz silników
 5. Jureczek, pomyśl - robisz drugiego MiGa, potem jedziesz z dwoma modelami na jakąś wystawę do południowych sąsiadów, zgarniasz wszystkie nagrody i zostajesz bohaterem narodowym Słowacji! Potem już tylko sława, wywiady, autografy...
 6. No i jak widać powyżej, nawet w modelu "z pudła" można bezboleśnie dodać coś extra. Szczęściem kolega @Mates odebrał sugestie właściwie, a nie jako czepianie się i model, moim zdaniem, dzięki paru niewielkim drobiazgom zyskał bardzo wiele.
 7. Fakt, przydały by się instrukcje, bo niektóre drobiazgi w modelach są trudne do ogarnięcia.
 8. Ale masz cierpliwość do nas Brawo Ty!
 9. Cienka blacha albo hips. Da się w 1:72, to tym bardziej w 1:48 A to antena IFF. Powinna być z przodu na spodzie i na szczycie statecznika
 10. Pamiętaj, że instrukcja to nie wszystko
 11. Zapraszam do ferajny! Myślę, że wśród statków powietrznych NATO jakie robisz, szybowiec będzie ciekawą odskocznią
 12. Brak jest też IFF-ów i jeszcze jednego "skrzydełka", jak to nazwaliście, z przodu na charakterystycznej łódce po lewej stronie. Przy tej skali takie elementy powinny się znaleźć. A z modelu naszego bisa zdejmij szachownice z górnych powierzchni płatów.
 13. Należy tylko uważać, by chromowanych części później nie dotykać! Efekt chromu nie jest niestety odporny na dotyk. No, chyba że ktoś zna sposób zabezpieczenia powierzchni chromowanych tym markerem.
 14. Grzes

  Zakupy... Cz.4

  Jak się prezentuje Biała? Oguretsy to świeży zakup?
 15. Niby się da... Ale czy nie lepiej wygląda tylko z rakietami?
 16. Jak już robić takiego Łosia, to tylko i wyłącznie w oryginalnym kolorze wyprasek i z oryginalnymi kalkomaniami! Podaję wzór:
 17. Prawda wiecznie żywa
 18. Grzes

  AT-T Trumpeter 1:35

  Uwielbiam te ruskie zimnowojenne kolosy.
 19. Dorzucę i ja swoje Bo, jeśli najpierw piszesz, że ale piszesz wcześniej że masz: domyślam się, że chodzi o TopShotsa nr 11. To wystarczy się przyjrzeć na zdjęcie okładkowe, pięknie pokazujące umiejscowienie zbiornika. Poza tym już setki razy udowodniono, że instrukcje z modeli nie mogą stanowić głównego źródła dokumentacji.
 20. Dzięki To jeszcze 2 pytania: - Wiele się ceni ta pozycja? - Czy zawartość jest przydatna z punktu widzenia modelarskiego (zdjęcia np. wnętrz kabiny, rysunki) bo na tych małych skanach słabo widać.
 21. Grzes

  Zakupy... Cz.4

  Ja zechcę połączyć zabudowę GPMu z gotowcem Amercomu
 22. Grzes

  Zakupy... Cz.4

  U mnie sprzęt lądowy
 23. Grzes

  PL-01 Concept

  Co racja to racja To nie tylko Twoje zdanie Ale nasi decydenci lubią czasem poczuć się jak królowie świata i dawaj wtedy chwalić się, a potem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.