Jump to content

Grzes

Members
 • Posts

  5,019
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Everything posted by Grzes

 1. Dzięki piękne! Tak coś czułem, że motorzysta-kombajnista prawdę mi powie
 2. Panowie, Fachowcy! Powiedzcie mi proszę, co oznaczał X w numerach czołgów?
 3. Bardzo lubię takie projekty. Ciekawi mnie efekt końcowy, więc zapytam jaki jest pomysł na finał? Czyli na którym etapie drogi na pomnik zachcesz pokazać tego kolosa?
 4. Jak mawiał zwierzchnik pułkownika Molibdena w "Rozmowach kontrolowanych": Trafiłeś w sedno tarczy
 5. No nie, a gdzie "Kobieta za ladą"? Fajna całość i z pomysłem Tylko chodnik nie bardzo mnie przekonuje. Płyty takie jednolicie wycieniowane i nie ma żadnej popękanej.
 6. Zgadza się Kolega pisał o tym w warsztacie. Taką opcję wybrał.
 7. Może czują się onieśmieleni? To mój ulubiony zestaw barw na Mi-24. Fajniejszy by był z szachownicami, ale nic to, wezmę kilka fotek i w paincie przemaluję.
 8. No, zdecydowanie lepiej by było, ale wiadomo - klient zamawia, klient wymaga.
 9. Nad włosami popracuj. Wyglądają jak z plasteliny
 10. Zgadza się! Przednia część błękitnoszara, za podwoziem szara. Ale tu trzeba przyjrzeć się konkretnemu samolotowi, bo np. 850 szarego spodu nie miał.
 11. Ja się na tym wychowałem i właściwie to ŻP wprowadzał mnie w świat lotnictwa i wszelakiego sprzętu wojskowego.
 12. Znajomy mówił, że z tego zestawu da się zrobić nie tylko Mi-4, ale i Black Hawka. Ale on też twierdził, ze widział Piaskowego Dziadka, więc nie wiem co o tym myśleć...
 13. gołębioszarym lub gołębio-szarym eee, nie przesadzaj. Czarne pole (bo nie zawsze był to prostokąt nie występuje tylko w malowaniu drezdeńskim tuż po remoncie. Z tego co przejrzałem fotki, później to domalowywano. Choć samolot 139 zdaje się nie miał tego czarnego do końca.
 14. Super model, super sprzętu! Ale ja nie jestem obiektywny, bo uwielbiam KrAZa 255b Przydałaby się odpowiednia podstawka. Pomyśl!
 15. Z tego co patrzę, to model raczej będzie na półeczkę, a nie do zamiatania. Ale dla pewności niech się autor wypowie... Griszka, którymi farbami malowałeś?
 16. Jak to gdzie? Na żyłce po sufitem
 17. 120 miał kamuflaż drezdeński i na pewno nie miał koloru jasnobrązowego. Była to barwa łamana, bardziej zbliżona do oliwkowej ochry. Dokładnie jest to FS 34089. W ModelFanie mam taki przepis na miksturę: Humbrol 117+24 Proporcje: 10:8
 18. A ja myślałem, że to pozycja wyczerpująca temat do końca
 19. Aaa, chyba, że tak! To order się należy Brawo za MiGa
 20. A co oznacza ta gwiazdka pod kabiną? Ruska zestrzelił?
 21. No właśnie świetnie Cię rozumiem
 22. Dzięki To zdjęcie bardzo fajnie wyszło:
 23. Ale to jest dział galeria, a nie dział filmowy. Czy się mylę?
 24. Ale jak ktoś poszukuje tego lub podobnych modeli i wie czego szuka, to nic mu z porównania do współczesnych 1:48. No właśnie, a w sklepach brak...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.