Jump to content

Grzes

Members
 • Content Count

  3,783
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Everything posted by Grzes

 1. Wytnij ostrożnie, będziesz miał fajny plakat na ścianę.
 2. Takie rzeczy - wiadomo - tylko w tej skali
 3. Byle tylko nie wyszło, że jak dojdą figuranci to czar pryśnie
 4. Kiedyś też się nauczę robić takie rzeczy
 5. Dzięki Panowie za miłe słowa. Po prostu wycinałem z prostokątnego kawałka hipsu. Sztuka po sztuce... skalpelkiem i mini wiertełkami Składalność ok, ale szyby robiłem sam, bo te dołączone do modelu nędznie pasowały do ramy.
 6. Ta wypowiedź powinna być z automatu wklejana na każdej stronie tej dyskusji
 7. Łooooooooo Panie! Takie informacje nie o tej porze! Dziś już chyba nie zasnę
 8. tak będzie Rzekłbym - mały Fiat Jak ogarnę zrobię jakieś foto porównawcze Hitchcocka się naoglądałem
 9. Figurki to największe wyzwanie. Stawiają opór, ale w walce idę do przodu. Ostatnio stwierdziłem, że każdy dostanie nową sztukę broni, więc...
 10. A tak zacząłem Fiaciora. Dorabiałem szyby od podstaw i zrobiłem od podstaw złożony dach. Tak wychodzi:
 11. Projekt być może znany niektórym z forum pwm. Miał być na 100. rocznicę odzyskania niepodległości, ale ponieważ im dalej w dioramę, tym więcej rzeczy się dorabia, będzie w sam raz na 80. rocznicę wojny obronnej 1939 r. Pomysł zrodził się nietypowo, bo jakiś rok temu w szkole syna ogłoszono konkurs na kapliczkę maryjną. Najpierw sobie żartowałem, że mógłby zrobić jakąś scenkę militarną, a skończyło się na tym, że sam takowe cóś dłubię... Na całość będą się składały 4 elementy: 1. Pojazd - Fiat 508 Łazik (IBG) 2. Figurki - z zestawu Polska Armata Przeciwpancerna 37mm wz. 36 Bofors (First to Fight) 3. Kapliczka - w całości od podstaw 4. Podstawka - zrobiona ze środków własnych i gotowców Na dziś dzień punkty 3. i 4. mam skończone, reszta się dłubie. Zaraz będę wszystko uzupełniał... Coś na podstawkę:
 12. Ooooo, fajny projekt! Od jakiegoś czasu mam ochotę na zrobienie któregoś z radarów robionych przez Z&Z Model, a używanych w naszym wojsku
 13. Grzes

  MiG-21

  Może w tym zestawie znajdziesz pomoc: https://www.mojehobby.pl/products/Modernized-Croatian-MiG-21-s-7528944.html
 14. Podobną wersję miał też San H27, którego model ukazał się 17 kwietnia
 15. Ogląda się świetnie, niczym relację z prawdziwej wytwórni
 16. Mariusza zapytaj. On będzie wiedział.
 17. Można powiedzieć tylko - ale jaja!
 18. Cóś pięknego. Powinni takie jajeczka na deser w przedszkolach dawać niektórym dzieciom, albo lepiej - rodzicom Jak wystawisz na jakimś konkursie nie zapomnij położyć tabliczki "CZEKOLADA NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA"
 19. I co z tego? Czytanie ze zrozumieniem to cenna umiejętność, bo pisałem tylko o konkretnych zakupach bez przetargu śmigłowców dla policji. Liczenie też się w życiu przydaje... Nie kupiono trzech jak pisze powyżej nasz ekspert, ale na razie sześć, do których mają być wzięte kolejne 2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.