Jump to content

Kalkomanie:Pojazdy mechaniczne WP 1918-1939. RESUME


JoncaA
 Share

Recommended Posts

Koniec eksperymentu. Zostało jeszcze po kilka-kilkanaście próbnych wydruków kalkomanii w każdym z tematów i jeszcze są u mnie dostępne, ale pora na niewielką produkcję. To niestety w naszej wspaniałej cywilizacji oznacza VAT, podatek dochodowy, marże i co tam jeszcze. Innymi słowy - będzie drożej. Uśredniona cena wyszła na 36 PLN. Kalki dostępne będą w http://sklep.tankmodels.pl/, aktualny pozostaje też kontakt ze mną : studiopro@op.pl.

Do dyspozycji PT klientów w serii "Pojazdy mechaniczne Wojska Polskiego 1918-1939" są :

- Kalkomania : Motocykle i samochody 1939, 1/35. Kalkomania "uniwersalna", tablice rejestracyjne stare i nowe, zestawy cyfr i liter do samodzielnego komponowania numerów .... Ulotka z barwnymi sylwetkami pojazdów pokazująca typowe sposoby rozmieszczania itd.

- Kalkomania: SPA-Ursus A-Ursus A30, 1/35. Oznakowania do sześciu różnych samochodów Ursus. Ulotka barwna pokazująca sposób rozmieszczenia.

- Kalkomania: Renault FT-17, TSF, 1/35. Oznakowanie do ośmiu różnych czołgów - od wojny z bolszewikami do Francji 1940, dodatkowe znaki i symbole pozwalające wykonać jeszcze kilka innych czołgów. Ulotka barwna pokazująca kamuflaże i sposób rozmieszczenia oznakowania.

- Kalkomania: Renault FT-17 CWS, 1/35. Oznakowanie do ośmiu róznych Renaultów polskiej produkcji. Dodatek w postaci wydruku tablic taktycznych na arkusiku polistyrenu. Ulotka barwna z kamuflażem i rozmieszczeniem znaków.

- Wydruk na PS: Tablice taktyczne i rejestracyjne, 1/35. Chciałbym wylansować ten pomysł, bo wydaje mi się b.dobry. Blaszane tablice taktyczne i rejestracyjne wykonane nie jako kalkomania, ale jako wydruk bezpośrednio na arkusiku polistyrenu 0,25 mm.

Gotowa do produkcji (kilka sztuk wydruku próbnego dostępne):

- Kalkomania: Renault FT-17, 16 różnych malowań, 1/72

W przygotowaniu, dostępne będą w ciągu ok. miesiąca:

- Kalkomania: Renault R35, R35 modife 39, R40, Hotchkiss H39, 1/35

- Kalkomania: Ciężarówki 1939, 1/72

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.