Przemo1CK Posted September 12, 2011 Share Posted September 12, 2011 Witam! Pragnę podzielić się z wami moim skarbeeeem Otóż po trzech latach szukania, pytania i zamawiania udało mi się dorwać Opla Busa. Dlatego też inboxik prezentuję i do warsztatu zapraszam ! Model pod względem jakość nie wypada zbyt rewelacyjnie, jednak pod względem rzadkości to kosmos ! Mamy tu do czynienia z modelem tzw. multimedialnym, znajdziemy elementy z plastiku, z żywicy, elementy z białego metalu oraz fototrawione. Czyli produkcja firm Azimut/Ironside. Większość standardowych elementów (maska, grill, błotniki) to odlewy modelu Italeri. Reszta to już Ironside, a elementy żywiczne to Azimut. Choć trzeba przyznać, że jak na produkcję z 1995 roku to elementy odlane bardzo ładnie. Moja ocena zestawu to 4/5 Moja radość: bezcenne Pozdrawiam Przemo Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Ritter Posted September 13, 2011 Share Posted September 13, 2011 Pamiętam, że dobrych parę lat temu pewien Sprzedawca na Allegro sprzedawał klony chyba właśnie tego zestawu w całości odlane w żywicy. Jakość niestety z tego co widziałem i inni pisali bardzo marna. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.