filinho_77 Posted September 18, 2011 Share Posted September 18, 2011 1. Jakich używacie szpachli ? 2. Jak wiadomo przy przecieraniu szpachli na powierzchni pojawiają się zarysowania czym należy pokryć powierzchnie przed nałożeniem koloru bazowego aby nie przebijały ? (brak jeszcze aerografu ) 3. Przy użyciu jakich narzędzi odnawiacie linie podziału blach ? 4. Czy szpachle należy nakładać grubo czy jak najmniejsze ilości ? Wielkie podziękowania za poprzednie wskazówki które bardzo mi pomogły Link to comment Share on other sites More sharing options...
Grzes Posted September 18, 2011 Share Posted September 18, 2011 A ty kolego mógłbyś - jak inni - pisać normalne tytuły zakładanych postów? Nie dość że piszesz drukowanymi (krzyk) to jeszcze wykrzykniki wstawiasz. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts