Skocz do zawartości

Su-27 Trumpeter 1:72


karambolis8

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam zaraz ICM... jak dziś go otworzyłem, to zrobił na mnie dobre wrażenie. Myślę, że warto. Nie znam ICMowego wypustu (z ciekawości nabędę) ale Airfixowego, Hasegawowego posiadam, zaś Italerowego miałem i znam. Powiem, że warto. Co prawda na razie zostanie u mnie "półkownikem" ale kiedyś przyjdzie na niego pora. Gdybym nie musiał przekopać pół piwnicy, to pewnie porównałbym jakość szczegółów, delikatność linii podziałowych z Su-33 Hase ale cóż brak na to czasu. Mój ma jakieś dziwne efekty wyciagania z formy na dolnej partii skrzydeł ale bardzo podobną przypadłość ma topowy F-22 Fujimi. Nie sądzę aby producent w następnych wersjach poprawił babole pokazane w poprzednich postach ale przypomnijcie sobie zachwyty nad Migiem-23 RV Aircraft. Jak przyszło do realizacji, to się jakoś nie doczekalismy kontynuacji warsztatu przez Sokola i Pan Cernego. I nawet nie wiem czy jest sklejalny, a kolejne wersje wciąż się ukazują. Poczekajmy pokornie na pierwszy warsztat Trumpeterowego wypustu. Tak, to prawda, że każdy model jest jakimś uproszczeniem, kompromisem, umową, tendencją modową (rynkową) ale zgodzę się, że od nowych wypustów powinniśmy wymagać wiecej. Nikt dzis nie kupi nowego auta o jakości Malucha.

Szczerze, cieszę się, że powstał nowy model Flankera i czekam na kolejne wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eBayu. Poprostu nie mogłem sie doczekać i to tylko po to aby wylądował w pudełku na półce... wiem, wiem... nie jestem normalny... ale kto z nas jest. Wyszło powyzej stówki. Niemniej nie spodziewam sie jakiejś rewelacyjnej ceny w Polsce. Tak na marginesie zakupy za granicą przez spadajaca naszą walute staja się coraz mniej opłacalne. Od sierpnia różnica w przeliczniku to ok. 10%!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiG-23 R.V. Resin to jednak zdecydowany lider w skali 1:72. Przynajmniej tyle wywnioskowałem z opinii na różnych forach.

A że kolega Sokol czy Pan Cerny go, na razie nie dokończyli, nie jest raczej prztyczkiem w kierunku R.V. Resin

 

Warsztat J-11 leci na ARC.

 

Osobiście oczekiwałem od Trumpetera "lotu na pułapie stratosferycznym" z tym nowym Su-27. A na razie sporo opini krąży w przedziale (dobry - może być bo nowy). Ochy i achy się nie pojawiły, a chyba wszyscy czekający nabrali już powietrza aby wyrzucić je z siebie.

Za długie czekanie, dobre śniadanie? Tak mówi przysłowie, a czy tak jest naprawdę?

Trochę "Malucha" jest w tym J-11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.