Jump to content

Pasqual

Members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pasqual last won the day on December 31 2018

Pasqual had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Owszem ukraińska ale strona twarzoksiążkowa Modelsvitu skąd pochodzą (niestety) praktycznie wszystkie newsy tej firmy powielane przez inne fora/strony https://pl-pl.facebook.com/modelsvit/ podaje: DANE KONTAKTOWE modelsvit@gmail.com https://modelsvit-eshop.com Która to strona (https://modelsvit-eshop.com) podaje w danych: MODELSVIT BALKANS LTD 2А "Blagovest" Str, 4003 Plovdiv, Bulgaria dodając Modelsvit Balkans Ltd is a General partner and importer of Ukrainian brand "Modelsvit", specializing in production of unique Soviet warplanes scale kits and establishing itself as a quality leader in the "short run" production technology.
 2. No i super, kupisz taką wersję jaka Ci się spodoba. Ważne, że mają ją (M4) w planach "... въпросния модел е в плановете ни, но в момента не можем да фиксираме кога ще бъде пуснат на пазара." a nie zatrzymają się jak przy Su-7, nie wypuszczając BKŁ. Мы будем ждать!
 3. Ekspozycja "pod chmurką" to nie tylko nasz problem. W Berlin-Gatow też różnie to wyglada.
 4. Faktycznie dziwne, do końca działało. W ostatniej minucie podciągnąłem o 4dychy do poziomu ponad 100 ale nie dostałem informacji, źe nie wygrałem, choć zostałem przebity. Masz dodatkową szansę na większą kwotę. Powodzenia.
 5. Taaaa, też dostałem inf z newslettera, 43 zielone... ok, ale te 20,99 za wysyłkę czyli prawie 2 razy więcej niż do USA skutecznie chłodzi chęć zamówienia z Lucky.... czegokolwiek. 11,27 do Czech, 11,93 na Węgry, 13,29 do Niemiec 16,88 Ukraina, tylko na Słowację 26,13. Ja kupię ale w PL.
 6. Sorry ale nie mam odpowiedniego sprzętu, a parę osób jak jak zrobiło inboxa byle czym, to przeczytało " zainwestuj na przyszłość w... i tu następowała lista... jak na forum fotograficznym. Dla świętego spokoju uprzejmie odmówię. Za chwilę zaroi się od profesjonalnych inboxów a i tak najlepiej pomacać oba. Ani jeden ani drugi nie znikną z rynku szybko.
 7. Doszedł do mnie we wtorek z Ukrainy, w zasadzie oba, i MiG-21 F-13.
 8. Może głupie pytanie, które przychodzi mi macając Modelsvitowego Su-22UM3K: czy prawdziwy Su-22 też ma takie załamanie na ruchomej części skrzydła? Nie chce mi się odgruzować piwnicy aby porównać z Bilkiem/Italeri czy Panterą, ale jakoś tam tego nie pamiętam. Wiem wiem... kijowe zdjęcie małpką.
 9. W przeciwieństwie do MiG-19 Trumpetera A-4 Hobby Bossa w końcu wyszedł http://www.hobbyboss.com/index.php?g=home&m=product&a=show&id=1459&l=en
 10. Czasem mam wrażenie, że to czy płacimy VAT, czy nie, zależy od tego, czy ktoś zapomniał sobie rano posłodzić kawę czy nie. Mój tegoroczny Procon PS-289 z AmiAmi został jak najbardziej obciążony opłatami (też Air Small Packet). Jak napisałem w innym poście VAT 85PLN + Przedstawienie do kontroli celnej 8,50 +Przesłanie adresatowi dowodu kontroli celnej 6,00 Zainkasowanie od klienta należności celnych i podatkowych oraz przekazanie ich na rachunek urzędu celnego 3,40. Na odmianę PS-290 i PS-270 w zeszłym roku też AmiAmi i Air Small Packet. - bez opłat. Wiec podobnie jak Solo uważam, że 50/50. Szczerze życzę powodzenia.
 11. VAT + Przedstawienie do kontroli celnej 8,50 +Przesłanie adresatowi dowodu kontroli celnej 6,00 Zainkasowanie od klienta należności celnych i podatkowych oraz przekazanie ich na rachunek urzędu celnego 3,40 3 razy już w tym roku przerabiałem (w poprzednich latach 1 rocznie). HLJx1 AmiAmix2
 12. Ale opluć Modelsvit chłopaki już zdążyliście i teraz każdy znawca/troll będzie mógł napisać "...gdzieś czytałem, że kalki do tego modelu są skopane". To na forach modelarskich "najbardziej lubię". Brawo.
 13. Tu: https://www.valka.cz/Su-22UM-3K-7310-t53032 opis i zdjęcia żółtego 7310, czeskiego oczywiście Czy admin mógłby zamknąć jakoś dodawanie odpowiedzi w tym wątku?
 14. Pierwsze primo to czemu wciąż w temacie nowości na 2018? Wiem upierdliwy jestem. Drugie primo: skąd informacja, że żółty 7310 odnosi się do polskiego Su-22 a nie do czeskiego Su-22UM3K (jest takowy na zdjęciach u wujka google)? Ma ktoś proponowany schemat malowania? Pytam i odpowiadam sam sobie NIE. Zamiast ścigać się kto pierwszy napisze posta "Prędko, prędko zanim dotrze do nas, że to wszystko bez sensu" lepiej stosować starą modelarska zasadę "3 razy przymierz, raz przyklej" (może też i posta.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.