plastikk Posted October 19, 2011 Share Posted October 19, 2011 Nie typowy inbox[?].Model /replika? z Kolekcji Wozów Bojowych. Lancia 1 ZM: Generalnie wystrzegam się Die Castów[chyba że młodzi naciągną]...ale Lancii nie mogłem pominąć.W końcu to klasyczny Pierwszak. Model już rozkręciłem - będzie hmm...podrasowywany wizualnie. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
skala72 Posted October 22, 2011 Share Posted October 22, 2011 Ja już sobie dałem spokój z tym autkami. Mam nadzieję, że zrobisz z tego coś lepszego (do gamesowania?). Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.