Skocz do zawartości

[Standard] PLASTYK MiG-19/Seniang F6


Ripper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sklejam modele już od około trzech sezonów jesień/zima startuję w konkursie gdyż chciałem okazać moją twórczość i usłyszeć niezależną opinię od ludzi którzy się na tym znają. No i oczywiście dla czystej zabawy. Na przesyłkę z modelem jeszcze czekam spodziewam się jej w przyszłym tygodniu we wtorek. Za ten czas prosiłbym o porady jak polepszyć wygląd modelu jakimiś prostymi technikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za upomnienie całkiem o tym zapomniałem oczywiście STANDARD. A co do mojego pytania to po prostu jakieś proste techniki które pomogłyby waloryzacji modelu właściwiem mam taki problem że gdy nakładam kalkomanie na krzywe powierzchnie np dookoła kadłuba to one po prostu po niedługim czasie odchodzą od modelu i jak mógłbym temu zapobiec bez użycia środków do kalek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chyba jednak nici z konkursu :( aparat odmówił posłuszeństwa modele będę zmuszony prezentować w galerii lub w warsztacie ale to dopiero jak załatwię pstrykarke bo moja wysiadła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.