kowal76 Posted November 21, 2011 Share Posted November 21, 2011 Witam Przedstawiam mój najnowszy ukończony model - Tu 154 M . Przepraszam za jakość zdjęć ale na razie nie mam dostępu do lepszego sprzętu fotograficznego. Następny będzie Ił 12 w skali 1/ 144 A Model . Pozdrawiam wszystkich Grzesiek Pozdrawiam Grzesiek Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
eljazz Posted November 21, 2011 Share Posted November 21, 2011 Piękny bombowiec jak twierdzi J.K. Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.