Jump to content

kowal76

Members
 • Posts

  2,583
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

kowal76 last won the day on May 26

kowal76 had the most liked content!

Reputation

363 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa EPBC
 • Interests
  Lotnictwo , modelarstwo , komputer itd...

Recent Profile Visitors

1,640 profile views
 1. Poszukuję modelu F 15C Hasegawa 1/72. Dokładnie w tym starszym opakowaniu.
 2. Niestety przy tym modelu trzeba się trochę pomęczyć. Ja kiedyś zrobiłem wersję pasażerską i da radę :). Na pewno będzie piękny model.
 3. Śliczny jest, gratulacje !.
 4. W sumie można było coś tam drapnąć na tych pasach. Jest mała modulacja tire black na zwykłym black i szary łosz. Przy następnym, a będzie to MiG 15 bis postaram się bardziej styrać te czarne pasy :).
 5. Tak wiem co do owiewki. Nie pasuje ona dobrze w modelu. Mój błąd że nie przymierzyłem przed doklejeniem. Przykleiłem na CA, więc trochę boję się odrywać, tak aby nie poszło z farbą razem. Model na półkę, więc raczej tak zostawię.
 6. Wzorowałem się też troszkę na fotkach i tutaj jakby są pochylone. Może i faktycznie za bardzo je pochyliłem i troszkę przy duże są :).
 7. Przedstawiam mój najnowszy zrobiony model. MiG 15 (S-102) w skali 1/48. Zestaw Hobby 2000 (Bronco). Z dodatków użyłem tablicę eduard Look oraz lufy Master. Malowany Gunziakami. Trochę baboli jest, o czym zdaję sobie sprawę. Sam zestaw trochę chyba leży merytorycznie względem oryginału. Malowanie wybrałem Czechosłowackie :). I na koniec dwa grubaski :).
 8. Super, bardzo mi się podoba.
 9. kowal76

  Lim-2/MiG-15

  Mam zagwozdkę . Czarne pasy na skrzydłach migów, to była jakaś guma, czy tylko namalowane ?.
 10. Bardzo fajnie wygląda. Kiedyś chciałem go zrobić, ale zrezygnowałem. Może teraz się skuszę :).
 11. Fakt, chyba nawet nasze Plastyki miały bardziej szczegółowe kokpity :). Łoś kokpit miał full wypas w porównaniu z np A 20 Matchboxa. Jednak w tamtych czasch sam fakt, że były to modele z zachodu robił na mnie wielkie wrażenie.
 12. U mnie kadłub się zamknął bez ingerencji w otwory. Tylko z przodu przed kabiną na górze był mały problem, ale to może moje jakieś niedopatrzenie wcześniej zawiniło. Jak robisz bisa, to w większości nie miały one reflektora we wlocie powietrza.
 13. Śliczności :). Bardzo ładna suczka.
 14. Przecież napisałem kto co lubi. Ja mam takie zdanie i tyle w tym temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.