Jump to content

kowal76

Members
 • Content Count

  2,265
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kowal76 last won the day on March 7

kowal76 had the most liked content!

Community Reputation

60 Excellent

About kowal76

Personal Information

 • Location
  Warszawa EPBC
 • Interests
  Lotnictwo , modelarstwo , komputer itd...

Recent Profile Visitors

687 profile views
 1. Kokpit już gotowy. Tym razem wykorzystałem blaszki.
 2. Bardzo mi się podoba. Chciałbym tak robić modele :).
 3. Po dłuższej przerwie wznawiam prace nad migem :). Zabrałem się za malowanie drobnych części. Podjąłem też decyzję, co do malowania. Będzie nasz lub czechosłowacki. Zdecydowałem też, że użyję blaszek do kokpitu i przetestowałem dwa nowo zakupione kleje. Są to specyfiki tamki i miga, które służą między innymi do klejenia blaszek i pomalowanych powierzchni. Jeden i drugi trzymają bardzo dobrze.
 4. No coż trudno :). Przeżyję :). Jak będę robił Czecha, to będzie dla mnie i zapeniam Cię, że będzie trochę inaczej wyglądał :). Mnie osobiście brakuję w tym modelu śladów eksploatacji, łosza, cieniowania itp :). Jednak miałem tego nie robić ponieważ model jest dla kogoś :).
 5. W końcu skończyłem model Jaka 40 z zestawu Mars Models 1/72. Nie jestem za bardzo zadowolony z efektu, bo troszkę baboli jest . Zestaw jest wymagający i na pewno nie dla początkujących. Model malowany farbkami Gunze i bez żadnych śladów eksploatacji. Taki miał być w założeniu . Żurawie na stateczniku, to kalki robione pod zamówienie, bo zestawowe się popsuły . Jak kiedyś będę robił raz jeszcze ten model, to na pewno będzie z śladami eksploatacji, łoszem itp.
 6. Bardzo ładny. Gratulacje !
 7. I dużo mnie kosztował :). Potem już przeważnie kupowałem same Novo w folijkach bez kalek :).
 8. Fajny temat wspominkowy . Ja swojego pierwszego Matchboxa kupilem z tatą w latach 80 w CSH na Marszałkowskiej. Był to Boston Havoc i cena bodajże 700 zł była ?. Oczywyście miałem jeszcze Plasticardy, Kp, Plastyki i radzieckie wynalazki :). Mieszkam koło lotniska Babice i zawsze w dzień latawca był festyn na lotnisku Przyjeżdżała wtedy Avia CSH i sprzedawali z paki modele oraz inne towary :). Jak ja się tym jarałem :). Pamiętam też, że swoje pierwsze Revelle kupiłem na Siennej, w jednym z pierwszych prywatnych sklepów modelarskich w Warszawie. Jednak byłem strasznie zawiedziony ich jakością. Był to Spitfire Mk I i Tempest w 1/72 :).
 9. Zabrałem się za wycinanie i przygotowywanie drobnych części do malowania. W wersji Profipack są blaszki i mam dylemat, czy kokjpit z blaszkami, a może pomalować jak poprzednio ?. Co do malowania, to caly czas się zastanawiam jakie wybrać ?.
 10. Koledzy możecie pisać śmiało. Mi tam, to nie przeszkadza . Koledzy możecie pisać śmiało. Mi tam, to nie przeszkadza . Tap-chan o jakim Ty obrażaniu piszesz ?.
 11. Patrząc na Twojego miga jakoś nabieram chęci na naszego :). Może pierwszy raz użyję jakiś metalizerów, bo dotychczas tylko Gunze C 8 używałem.
 12. Dziękuję. Jestem na forum chyba od 2012 roku i wydaję mi się, że kiedyś było jakoś fajniej na Modelwork.
 13. Dziękuję Ci za radę, ale to zdanie nawiązywało do wcześniejszych wypowiedzi. Myślę więc, że nie jest to jakiś duży błąd z mojej strony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.