Jump to content

kowal76

Members
 • Content Count

  2,426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kowal76 last won the day on March 7

kowal76 had the most liked content!

Community Reputation

146 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa EPBC
 • Interests
  Lotnictwo , modelarstwo , komputer itd...

Recent Profile Visitors

1,010 profile views
 1. Taki zostanie :). Jednak postaram się zrobić tak , aby nie wyglądał jak zalany farbą. Najchętniej to bym go trochę pobrudził jak np tą tutkę niegdyś.
 2. kowal76

  MiG-21US, 1/72

  Fajnie wygląda, choć ja bym dał szarego łosza, a czarnego może w niektórych miejscach. Ale to tylko moje zdanie, a model fajny.
 3. Malowanie niestety będzie płaskie i bez brudzenia, łosza itp. Kolega dla którego go robię nie życzy sobie takich efektów. Jak kiedyś będę robił dla siebie Aerofłot, to na pewno będzie inny efekt.
 4. W końcu zaczyna wyglądać jak An 24 :). Teraz trochę szpachli na łączeniu skrzydeł i pozostanie malowanie.
 5. Dzisiaj poszpachlowałem szpary przy gondolach silników oraz dokleiłem niektóre drobne elementy do kadłuba i silników.
 6. Jest żywica i utwardzacz. Trzeba oba składniki wymieszać w odpowiednich proporcjach, a przynajmniej tak jest zalecane. Ja zrobiłem to na oko próbując na boku i byłem zadowolony z efektu. Samą żywicę po wymieszaniu trzeba od razu aplikować. Do zalewania otworów użyłem wykałaczki stopniowo aplikując żywicę . Dotykając wykałaczką żywicy z pojemniczka pobierałem i przenosiłem kroplę na okienko. Trzeba było wykonać tą czynność kilka razy żeby wypełnić otwór. Jak było za dużo, to tą samą wykałaczką pobierałem żywicę z otworu na okna. Co do gęstości, to chyba jest trochę rzadsza niż ClearFx
 7. Ciąg dalszy. Gondole silników na swoim miejscu.
 8. Miałem ten zestaw w ręku i wypraski nie wyglądały za pięknie jak na Hasegawę. Z drugiej jednak strony model ma już swoje lata, bo chyba jest jeszcze z końcówki lat 80, czyli Vintyż :).
 9. Na górze na większe szparki szpachla Tamki. Na dole na mniejsze Vallejo.
 10. Na pewno lepsze niż zestawowe :).
 11. Oj tam bez przesady, ja zwykły sklejacz jestem :), ale dziękuję za miłe słowo. Mam w planach jeszcze jednego takiego, ale w malowaniu Aerifłotu. Leciałem takowym do Wilna w 1991 roku :).
 12. Kolejna część na swoim miejscu i znowu szpachlowanie.
 13. Model nabiera kształtów. Teraz trochę szpachli przy statecznikach i kolej na skrzydła oraz silniki.
 14. Chętnie sobie zrobię jakiegoś Mistercrafta, jak będzie jakiś konkursik :).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.