Jump to content

kowal76

Members
 • Content Count

  2,486
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kowal76 last won the day on January 2

kowal76 had the most liked content!

Community Reputation

211 Excellent

Personal Information

 • Location
  Warszawa EPBC
 • Interests
  Lotnictwo , modelarstwo , komputer itd...

Recent Profile Visitors

1,121 profile views
 1. Aktualizacja po dłuższej przerwie :). Model będzie jednak miał okna z kalkomani, a same kalki będą Martoli.
 2. Bardzo mi przypadł do gustu :). Super
 3. Chciałbym, aby mój czwarty model tak wyglądał. Piękna jest :). Gratki
 4. Petarda. Piękny model
 5. Dzięki wielkie. Fajnie że się spodobał.
 6. Dziękuję i zgadzam się z Tobą w 100 %.
 7. Mój najnowszy zrobiony model. Antonov An-24 w skali 1/72 z zestawu Amodel. Kalkomanie z firmy Two Six Decals PLL LOT. Samolocik prosto z pudła bez łosza, brudzeń itp. Taki miał być z założenia. Jak bym robił dla siebie, to na pewno byłby łosz i brudzenie delikatne. Malowany farbkami Gunze. Idealnie nie jest i trochę miedociągnięć jest z czego zdaję sobie sprawę.
 8. Model śliczny, a z czerwonymi gwiazdami wygląda bardzo fajnie :).
 9. Przekozacki model. Bardzo mi się podoba.
 10. Do Pelty też jeździłem. Pamiętam też taki kiosk na rogu Al. Jama Pawła II i Anielewicza. Tam też były modele :). Na Nowolipkach w sklepie bodajże zabawkarskim także był duży wybór. A sklep z Siennej przeniósł się późmiej chyba na ul. Słowackiego na Żoliborzu.
 11. Co do modeli Fujimi i Esci, to kupowałem w Juniorze na Marszałkowskiej jakoś w latach 89-91. Tam kupiłem swój pierwszy model 1/48 F 14A Fujimi Joly Rogers :).
 12. Na Bemowie u mnie za miedzą :). O tym nie wiedziałem :). Chyba że to były już lata 90, to miałem inne zainteresowania. Pamiętam jeszcze sklep na Placu Bankowym na tyłach błękitnego wieżowca.
 13. Może ktoś posiada zdjęcia makiety kolejowej z CSH na Marszałkowskiej w Warszawie, a także wnętrz sklepu ?. Szukałem w necie, ale nic nie ma. Chętnie bym obejrzał takie stare fotki sklepów modelarskich w Warszawie z lat 80 i wcześniejszych czasów. W sumie to sklepów modelarskich chyba jeszcze nie było w tych latach . W Warszawie jeden z pierwszych sklepów modelarskich pamiętam, że był chyba na ul. Siennej :).
 14. Spód bardzo ładnie wyszedł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.