Jump to content

kowal76

Members
 • Content Count

  2,193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Good

Personal Information

 • Location
  Warszawa EPBC
 • Interests
  Lotnictwo , modelarstwo , komputer itd...

Recent Profile Visitors

493 profile views
 1. Trochę choruję i wszystko powoli idzie :(.
 2. Srebrne akcenty. Jest trochę poprawek po zdjęciu taśmy,, ale najpierw pomaluję pomarańczowe końcówki skrzydeł.
 3. Masz rację i zobaczymy jak będzie. Jakby co, to się wymaluje koło na biało. Mam też drugie kalki w zapasie :). Edit: Sprawdziłem używając koła z innego malowania. Może minimalnie prześwituje, ale nie na tyle, aby malować. Może położe podwójnie ? :).
 4. Trochę chory jestem, więc nie powinienem się brać za malowanie, ale nie wytrzrymałem. Skrzydła i statecznik na szaro.
 5. Dziękuję Ci bardzo, ale w poniedziałek będę w Martoli , to zakupię :). W niedziele i tak mnie cały dzionek nie ma w chałupie prawie.
 6. Zabrałem się za maskowanie pod szary, ale niestety zobaczyłem, że nie mam już taśmy Tamki. Trzeba poczekać do przyszłego tygodnia. Okleiłem tylko białą cienką Tamką miejsca styku z innymi kolorami.
 7. Tak Michał, był trochę za długi. Już go poprawiłem :).
 8. Przepiękny model. Chciałabym tak robić modele ☺.
 9. Cisza częściowa :). Dużo pracy i malutko czasu na sklejanie. Niebieski już skończyłem i teraz chyba wezmę się za szary na skrzydłach i stateczniku poziomym. Na koniec aluminium i czerwonopomarańczowy.
 10. Dalej aktualne. Nowa cena 35 zł razem z kosztami wysyłki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.