Skocz do zawartości

Ferrari 458 Italia (Fujimi + FG Model)


Emilssi

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Oto moj model, ktory bierze udzial w konkursie na sasiednim forum: 458 Italia z kolami od FG Models

6b8eecf3.jpg

Wspomniane kola:

3590e2f2.jpg

319fae88.jpg

*Zwroccie uwage ze nie ma na nich zadnych niedoskonalosci, wyplywek etc, pomimo tego ze na zdjeciach sa swiezo z pudelka i nic przy nich nie robilem!!!!

 

Tylne wloty zostaly otwarte:

b292a222.jpg

 

Wnetrze pomalowane i oflockowane, po wczesniejszym wycieciu foteli z 'wanny'

107b3162.jpg

43fbfb00.jpg

61c2fde4.jpg

325fa1ff.jpg

18f6eda0.jpg

 

Potem zajalem sie swiatlami. Niestety Fujimi odlalo swiatla z jednego kawalka plastiku, bez przezroczystej czesci na lampe

Wycialem reflektor i zastapilem go szklana polkula

f92fa6dd.jpg

9d3cea94.jpg

 

Nastepnie otworzylem przednie grille i dodalem blaszki Hobby Design

63b2dfa3.jpg

922d3c9c.jpg

 

I w koncu dzisiaj udalo mi sie pomalowac karoserie. Kolor to Rosso Scuderia, ktory (moim zdaniem) swietnie pasuje do tego auta

 

b5c07f3d.jpg

dc85e0a7.jpg

4b6d2338.jpg

a38ec61a.jpg

d526316b.jpg

 

To narazie tyle.

Wiecej mam nadzieje juz w piatek

 

Pozdrawiam

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybki update:

W koncu zaczalem moj ulubiony etap - polerke

Jak narazie przez caly dzien udalo mi sie wypolerowac maske i zaczac dach. oto efekty;

IMG_2474.jpg

IMG_2488.jpg

IMG_2487.jpg

IMG_2486.jpg

 

To narazie tyle. Postep jest dosyc wolny ale mam nadzieje ze bede mial Wam cos wiecej do pokazania jutro

 

Pozdrawiam

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo od tych refleksów na karoserii niedługo będziemy wiedzieli wszystko o Tobie:D Wygląda genialnie. Jestem ciekawy jak będziesz robił linie podziału. Jakiś ogólnodostępny specyfik, czy własna mikstura?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywne komentarze

 

Jeśli chodzi o linie podziału to szczerze mówiąc nie jestem pewien czy beda konieczne. Przed pomalowaniem maksymalnie je poglebilem i po lakierze dają całkiem realistyczny efekt cienia. Chociaż nie wykluczam ze dam lekki wash w niektórych miejscach (jak np tylna klapa) prawdopodobnie enamelem x-19 Tamiyi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeliny w drzwiach wyglądają świetnie już teraz. Moja uwagę zwróciła tylna klapa(chyba klapa), ale z drugiej strony, to miejsce było mocno naświetlone przy zdjęciu, więc z innej perspektywy pewnie wygląda inaczej.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.