Skocz do zawartości

Admiral Kuznietzov 1/350 Trumeter


p40

Rekomendowane odpowiedzi

No to obiecane fotki Kuznietzova w 1/350 Trupetera.

 

0r5jyt0syniewf97m.jpg tdyvlkp7wensa2ylm.jpg g8hvkave186n3e51m.jpg irnf7fiuvyl1o41im.jpg

 

u2notk1pca76do2wm.jpg uwabg5ayylfelrlhm.jpg 8nyijqs5t67uguxdm.jpg cfgqngry9tkjc0ium.jpg

 

6ybw6gpkwca88oskm.jpg uzr6ndkx4glkus99m.jpg ao550i90scn2ap6jm.jpg r6nyglxsdjxg7dy4m.jpg

 

sap7y4q7z85a4ouim.jpgctfazn4ogtfe3g3xm.jpg f0h6jbdrjaol7v9jm.jpg by9r7yczy0chqfs1m.jpg

 

rfz8fzontnoexf05.jpg

 

Nie wiem czy nie przesadziłem z ilością zdjęć - sorry ale jest to mój pierwszy występ ze zdjęciami na forum, a poza tym mam już 2 tygodnie spóźnienia. Zdjęcia wykonane na szybko, bez żadnego przygotowania za co przepraszam. Model mierzy ok 80 cm dł i sprawia wrażenie kolosa, ale niestety z modelem Enterprice (1006mm) nie ma szans - przynajmniej jeżeli chodzi o długość. Części nie wiem ile jest dokładnie, gdyż oczywiście z pośpiechu nie przeczytałem nawet z opisu pudełka, za co też przepraszam. Kadłub modelu składa się z dwóch części. Nie studiowałem jeszcze dogłębnie modelu ale podejrzewam że można go wykonać w dwóch wersjach - jeden z drugi bz linii wodnej i jest odlany w całości (w przeciwieństwie do Enterprice Tamiyii). W modelu nie doszukałem się o dziwo podstawki - hmm, może przegapiłem. Jakość modelu imponująca - przynajmniej dla mnie. Bardzo dobrze odwzorowane najdrobniejsze szczegóły, brak jakichkolwiek nadlewek co zapewne pozwoli rzadko chwytać za pilnik. W zestawie znajdziemy także pudełko z samolotami i śmigłowcami pokładowymi - ale niestety nie jest ich zbyt wiele, tak, że na pewno trzeba będzie dokupić. Kalkomania bardzo obszerna formatu ok A4. Do tego szczegółowa instrukcja sklejania + kolorowy wydruk malowania całego okrętu, który także znajduje się także na bocznych ściankach pudełka. Do kompletu brakuje zestawu elementów fototrawionych, ale to zapewne działka innych producentów. To tyle moich uwag, w razie jakichkolwiek pytań, jestem do dyspozycji (w miarę czasu). Na pewno nie wyczerpałem tematu a zdjęcia nie są najlepsze, myślę jednak że jest to jakaś alternatywa wobec nie działającej do dnia dzisiejszego strony Trumpetera

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale coś pokićkałem. Sorry. Ale "jak sie nie psewrucis to sie nie naucys"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według producenta ma on 755 części, podstawkę i tabliczkę z nazwą okrętu (przynajmniej na stronie Trumpetera są fotki zrobionego modelu na podstawce, ale może podstawkę zrobili tylko do fotek?).

 

2004101991811.JPG

 

Fotka ze strony producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej dzięki za poprawienie. Gulus - jest podstawka widoczna na zdjęciu 1 w drugim rzędzie. Nie wiem dlaczego ale u mnie strona Trumpetera nie działa od jakiegoś czasu. Na ich stronie wyczytałem, że ją przebudowują i potrwa to do 21 lutego. Mamy koniec marca i dalej nie działa. Może trzba uzupełnić o coś moją przeglądarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z budowy - Hmm. Na razie trenuje na czymś mniejszym. Może za jakiś czas. Gulus - strona i owszczem działa ale nie do końca. Nie mam podglądu na miniaturki zdjęć. Nie wszystkie napisy się wyświetlają, a jak się wyświetlają to wyglądają jakby nie były sformatowane do końca. Przy każdym kliknięciu wyskakuje jakieś okno, przypuszczam, że z jakąś reklamą, które jest białe. To tylko niektóre z moich spostrzeżeń. Cyżbym tylko ja miał takie problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, spróbuję coś poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P40...przyczyną może by również skonfigurowanie twojej przeglądarki, opcje prywatności, zabezpieczeń, albo konfiguracja programów towarzyszących...np. zapory lub programu antywirusowego...blokada okienek, nie aktualna java (jak napisał Gulus...).itpppppppppppp...... Lista jak ulica...niestety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że brakuje mi jakiegoś plug-ina, tylko nie wiem jakiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ta pierwsza alternatywa za 42$ jest zdecydowanie lepsza oczywiście cenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.