Skocz do zawartości

Sopwith F-1 Camel - Revell - 1:72


Maciek92

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik zrobiony dosyć dawno całkiem rekreacyjnie przez chyba weekend i jedno popołudnie Malowany pędzelkiem i Pactrą. Wtedy jeszcze nie do końca umiałem nakładac kalki i przejmować się wyglądem modelu. Pilotowany przez Lt. L. S. Breadner'a z 3 morskiego dywizjonu RAF'u z Walmer - Grudzień 1917.

Fotki

5457b9aebd08b623m.jpg 1a1ceb996cc46e62m.jpg 9394baf7fc8acf21m.jpg

e4ecd6c7aa8eb812m.jpg dc8a020ab04b9504m.jpg 827fc2a02c616c58m.jpg

Zapraszam do komentowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik prezentuje się ładnie, jak na model rekreacyjny wyszedł Ci on całkiem nieźle. Piuntka z pyndzla. Ja go mam jeszcze w pudełku, ale chyba niedługo.... Ogólnie za model i wykonanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol. czsochaj napisał -modelik prezentuje się ładnie-hm nie wiem kolego czy wiesz co znaczy to słowo ,bez urazy ,nie znam stażu modelarskiego kol.Maciek 92 ale jeszcze dłuuuuuuuuuuuga droga modelarska przed Tobą kolego ,życzę sukcesów ,pokaż coś nowszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, bez urazy, wiem co znaczy to słowo. Akurat nie mogę porównać Twojego modelu samolotu do tego Camela. Nie jest to maszkara, poklejona i z zaciekami farb, ma w miarę nieźle położone kalki, jak na adepta modelarstwa to Maciek dał sobie dobrze radę. Widziałem gorzej wykonane modele nad którymi były achy i echy. Fakt, długa droga przed Maćkiem w sztuce modelarskiej, ale zobacz inne jego modele. Miałeś ocenić model a nie zastanawiać się, czy wiem co znaczy słowo,,ładnie''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki czsochaj za obronę Virtualne dla ciebie

A mmm5 to się zastanów nad swoim podpisem bo, widać że nie czytasz postów tylko oglądasz obrazki. Już na początku mojego postu napisałem że robiony już dość dawno, a to oznacza chyba moje początki w modelarstwie nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Maciek, przeprosiny dla mmm5 się należały. A ja nadal będę twierdził, że camel jest ładny. Patrząc na Twoje nowe modele, widać coraz większe doświadczenie w budowie modeli. Modelarstwo, to taka droga przez mękę, a i pocierpieć czasem trzeba. Dzięki za wirtualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widzę, że sami sobie poradziliście z tym kto ma rację i "podaliście" sobie ręce, za co dziękuję. Co do modelu to wygląda jak wygląda, każdy kiedyś zaczynał i nie zawsze model wszystkim się podobał. Ważne żeby wyciągać wnioski, nie zniechęcać się a "ochy i achy" same przyjdą. To ma być zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.