Skocz do zawartości

Diorama Fantasy


Kuglaty

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł roboczy bo i koncepcji jako takiej na ukończenie tego projektu nie mam. Szukam figurasów coś z pogranicza Fantasy LOTR lub Warhammer itp. Brakuje mi także pomysłu na ich rozmieszczenie :(

Może Wy drodzy forumowicze coś podpowiecie?

img0449xl.jpg

img0450ni.jpg

img0451m.jpg

img0455dv.jpg

img0456gq.jpg

img0457em.jpg

img0460p.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się skojarzyło

Że mam kupić sok z biedronki i wyjąć z niego figurki? Bo nie bardzo rozumiem o co Ci chodziło

Na chwilę obecną rewelacyjnie to nie wygląda, jednak gdy okraszę to wszystko roślinnością i drobnymi artefaktami zmieni się całokształt podstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to bardziej wygląda na skały wulkaniczne, fajnie by wyglądały takie czarne

Ciekawie by to wyglądało jak byś przerobił to na taki kanion i załóżmy że dobra strona szła przez niego i zaatakowały je gobliny z gór. A roślinność jakieś pousychane drzewa i inne chruścia

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tytuł roboczy bo i koncepcji jako takiej na ukończenie tego projektu nie mam. Szukam figurasów coś z pogranicza Fantasy LOTR lub Warhammer itp.

Sugerowałbym jednak zmianę tytułu z SF na Fantasy. LOTR czy Warhammer to fanatsy. Jeśli chcesz robić SF to proponuję np. jakiegoś robala i do tego kilku starship troopers KLIK. Ale wtedy zastąpiłbym zieleń jakimiś brązami nie z tej Ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie dziękuję wszystkim za cenne rady.

Przeglądając pewien znany portal aukcyjny w poszukiwaniu figurynek, natknąłem się na dość nietypowe dziewczyny ;)

cbf3306265ce8197med.jpg

Idąc za ciosem scenka zmienia nazwę i charakterrr...

Skala figurynek waha się pomiędzy 1:43- 1:48, niby wykonane z żywicy ale trzeba im będzie poprawić to i owo ;).

b81c21ba854e3d3amed.jpg

463887690d4c4704med.jpg

Tak wyglądają na podstawce.

65375c077733ca45med.jpg

Co do ustawienia panienek na dioramie, myślałem nad stworzeniem czegoś w rodzaju fragmentu rzymskiej/greckiej świątyni. Nasuwa mi się tytuł scenki: "Małe Dionizje (18+)" Więc bardzo serdecznie prosiłbym moderaorów o zmianę tytułu.

CDN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.