Jump to content

Piecu_KP

Members
 • Content Count

  369
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  East Ayrshire - Szkocja
 1. brąz jasny i ciemniejszy, beżowy jasny i ciemniejszy, biały i czarny. Poszukam jeszcze czy nie mam gdzieś zapisanych numerów kolorów jakie dokładnie tam były wykorzystane. Wysłane z mojego Pixel 4a przy użyciu Tapatalka
 2. Kolega widzę wygadany Model elegancki. Czekam na malunki i brudzenie.
 3. https://www.scalemates.com/kits/tamiya-35153-modern-military-figures-desert-scheme--104999 A może coś takiego? Patrząc po wyposażeniu itd wyglądają legitnie.
 4. Tutaj jeszcze nie zdecydowałem. Kanciaste jest bardzo ciekawe ale nie wiem czy podołam, natomiast jednolite... no nie jestem pewny. Może być, że położę klasyczne trójkolorowe NATO. Też o tym myślałem. Znalazłem nawet fajny zestaw blaszek od Eduarda, ale był droższy niż model sam w sobie, no i ten wąż co u mnie w kieszeni siedzi, nie pozwolił. Tym razem skupiam się na czystym sklejeniu i poprawnym wykorzystaniu technik. Na blaszki jeszcze przyjdzie czas.
 5. Dzień dobry, na moim biurku zawitał ostatnio model Strv. 130C w skali 1/35 od Trumpetera. Model sam w sobie majtek przez głowę nie ściąga i przyznam szczerze, że spodziewałem się czegoś trochę lepszego. Było sporo nadlewek, śladów po wypychaczach, trafiło się kilka jam skurczowych i innych pomniejszych baboli, nad którymi nie było warto się nawet pochylać. Nie było to nic, czego dobra butelka whiskey nie jest w stanie poprawić, ale lekki smrodek pozostał. Budowa modelu zakończona w ponad 90%. Pozostało dorobić metalowe uchwyty z drutu (dzisiaj wieczorem w tym kierunku będzie
 6. Jest gdzie poszaleć. [emoji106] Jaka metoda planujesz piaskowe kamo? Na lakier do włosów? Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 7. Sporo roboty ale zazdraszczam. Chodzi za mną scud ale jak tak oglądam Twoje zmagania to chyba trumpeter będzie w przyszłości. Edit: Literówki.
 8. Tajest! Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
 9. Strzel linię podziałową wzdłuż osi i jedną połowę pomaluj, a drugą zostaw tak jak jest. EDIT: nie odświeżyłem strony i nie widziałem aktualizacji wątku. Proszę modów o usunięcie posta.
 10. Tak patrzę na swój egzemplarz na półce i trochę mi wstyd...
 11. Zapowiada się bardzo ciekawie. Czekam na update'y.
 12. Cisza? Gdzie Marusia!? [emoji14] Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 13. Ile?? Przed chwila widzialem na amazonie po £49, a w emodels mają po £33. Chyba, że ja coś namotałem.
 14. Ja polecam tego pana Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.