Skocz do zawartości

Ferrari 328GTS, Hasegawa 1:24


MartiniOCP

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na up. Coś tam się dzieje z modelem, ale przyznam, że idzie dosyć ciężko. Może to pogoda. W każdym razie, cisnę z motorkiem. Postanowiłem dodać trochę kabli dorabiając elementy osprzętu. Nie jest to projekt na miarę Landcrusiera, ale po nałożeniu "budy" i pokrywy powinno być gęsto. Aha, świecące się dekale na czarnych powierzchniach znikną pod kolejnymi warstwami bezb. matu.

 

100_5763.jpg

 

100_5762.jpg

 

100_5761.jpg

 

100_5760.jpg

 

100_5767.jpg

 

100_5765.jpg

 

W kolejce czeka zawieszenie. Amorki będą przerobione.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądają te cienie na szarych elementach. Moim zdaniem podobnie mógłbyś zrobić z czerwonymi żeby nie były jednolite ;-) ale generalnie... ŁAŁ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thnx.

 

Czerwone pokrywy celowo nie dostały głębszego łosza bo w realu są jakieś takie płaskie. Wzorowałem się na relacji z odbudowy gdzie zostały założone właśnie czerwone części - normalnie powinny mieć kolor aluminiowy i zlewać się z resztą motoru. Dałem tylko trochę mocno rozcieńczonego "brudu" na ich powierzchnię.

 

Kilka fotek zanim zamknę bebechy na dobre. Doszło trochę kabli, robi się na prawdę tłoczno. Jeszcze po założeniu góry będzie ze 2-3 przewody od filtra powietrza i jakiegoś zbiorniczka po lewej stronie. Przewody gumowe zostały pociągnięte szaroburym olejem - chciałem mieć na nich jakiś kurz.

 

Widoczne są również przerobione amorki, które po złożeniu całości będą....a jakże - niewidoczne. Ok.

 

Wydechy pociągnięte delikatnie "oranżem" bo przyglądając się zdjęciom - w miarę normalnie - eksploatowanych 328, zauważyłem właśnie mniej więcej taki nalot.

 

100_5779.jpg

 

100_5773.jpg

 

100_5775.jpg

 

100_5774.jpg

 

100_5772.jpg

 

100_5771.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki maciol.

 

Z motorkiem koniec. Został już zamocowany, zakryty i tak już zostanie. Zauważyłem na zdjęciach, że trzeba pomalować korek na zbiorniku na srebrno, ale to już na sam koniec. Zabieram się za resztę zawieszenia i wnętrze.

 

100_5781.jpg

 

100_5783.jpg

 

100_5784.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze prawie gotowe. Zostało dorobić pasy, zapięcia... Od siebie do tej pory dodałem radio a'la lata wczesne 90 i szyny foteli (absolutnie niewidoczne;/) Poza tym, paski skali klimatyzacji, no te na tunelu środkowym;] Sorki za kiepskie zdjęcia ale mój ulubiony aparat pojechał na wakacje.

 

DSCF5015.jpg

 

DSCF5013.jpg

 

DSCF5010.jpg

 

DSCF5008.jpg

 

DSCF5006.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował.

 

Co do foteli to rzeczywiście trochę kanciaki. Z jednej strony oryginał ma mocno podobne, z drugiej - można było je trochę wymodelować. Szczególnie niższe części. Po założeniu kasty na pewno zasłonięte będą oparcia.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.