Skocz do zawartości

Polski F-16 Jastrząb w 1/48


Kuba9575

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy nie będę robić naszego D. Wtedy i mnie by się przydał. Pomyślę nad moimi dalekosiężnymi planami i dam znać. A masz już coś zaczęte?

Seymour Johnson to chyba ostatnie wcielenie F-15E Aca.
Tak, to nowość. Do dostania poniżej stówki. To tylko trochę więcej niż ściągnięcie żywicznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ktoś może mi wyjaśnić jak ogarnąć te odmiany kalek Techmodu A, B, C?

 

Czy Ty możesz objaśnić, o jakie kalki Techmodu Ci chodzi ? Do Polskich Jastrzombów, są tylko trzy zestawy i różnią się skalą : 1:72; 1:48 i 1:32.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszedł teraz nowy zestaw. O taki: 48114 http://www.martola.com.pl/pl1564/produkty51013/f_16c_d_block_52_

 

Rozważam tylko 1:48. Na stronie Martoli widzę też, że dodrukowali ten starszy zestaw 48096: http://www.martola.com.pl/pl1564/produkty36790/f_16c_d

 

Kilka miesięcy temu na allegro kupiłem techmodowy starszy zestaw 48096. Na instrukcji mam 48096 i literkę B, na arkuszu jest 48096A. Na stronie Martoli teraz widzę na arkuszu w tym zestawie oznaczenie 48096C. Myślałem, że może serie produkcyjne czy coś. Ale nie do końca. Ten stary 48096 który ja kupiłem miał eksploatacje mniej kompletne ale za to na 4 samoloty w całości plus numery taktyczne pozwalające na złożenie dowolnego latającego u nas Jastrzębia. Teraz eksploatacje są pełne ale tylko na jeden samolot i numerów nie ma - są tylko w całości na te z obrazka. Czy Techmod dodrukował też wersję z numerami taktycznymi? O co chodzi? Skąd mam wiedzieć jakie kalki tak naprawdę zamówię? I jak wyglądał 48096B?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te nowe z Red Flag. Eksploatacje są raczej kompletne. Mają nieco inną barwę niż te z wcześniejszego 48096, różnią się też rozmiarami. Są po prostu od nowa zaprojektowane. Szkoda, że teraz jeden zestaw = jeden samolot. I to ściśle jeden z obrazków bądź z nieco przestawionym numerem taktycznym.

 

Na co zwrócić uwagę w kwestii poprawności tych napisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.