Jump to content

Seweryn

Members
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Ustroń
 • Interests
  Modele
 • Occupation
  :)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kupię Jeepa Willysa 1/24 Italeri, ewentualnie Hasegawa
 2. Witam, może kumuś zostały kalkkmabnie z tego modelu: https://www.mojehobby.pl/products/P-51D-Mustang-1237305.html Interesuje mnie Hurry Home Honey, tylko indywidualne oznaczenia, insygnia itd mam.
 3. Forum po zmianie fatalne, przepraszam. Nieczytelne, chaos
 4. Kogo obchodzi Twoje zdanie i skąd wiesz, że na Fokkerze wtopili? Hurricane ze skrzydłami metalowymi w 72 to dobry ruch.
 5. Jach chcesz to mam nówkę Airfixa - za stówkę + wysyłka mogę sprzedać. Moim zdaniem lepszy od Revella
 6. Czym sobie zasłużył na takie kiepskie wykonanie
 7. Nie jest załastwiona, wystawiasz model na 7 dni 4-5 osób licytuje. Po zakończeniu czekasz tydzień, 10 dni po czym Ci napisze, że nie chce. Wysyłka oczywiście po wpłacie.
 8. Teraz nie ma systemu komentarzy jak był kiedyś. Allegro zmieniło formułę i tak naprawdę komentarze straciły na znaczeniu. Kupujący nie otrzymuje komentarza, ogranicza się jedynie do jego wystawienia sprzedającemu. Jeżeli dobrze pamiętam to wszystkie komentarze jakie ma sprzedający zerują się co miesiąc tak więc jeżeli chce mieć komentarze musi mieć ciągłą sprzedaż w serwisie. Tak czy inaczej czas patrzenia na komentarze szczególnie u osób które sprzedawały prywatnie minął bezpowrotnie i nie jest to żaden wyznacznik. Mało tego teraz jak sprzedajesz cokolwiek to ten co kupi niekoniecznie zapła
 9. Swojego zrób, najlepiej na dwóch kołach ;) Super wyszedł.
 10. Mylisz się, TS to spraj do modeli plastikowych, PS jest do RC (lexan) i wytrzymała być nie musi bo lexan maluje się od wewnątrz. Ciężko będzie o lepsze malowanie niż wybrał Solo, to jest fantastyczne. Nowe pewnie znowu będzie jakieś festynowe brzydkie malowanie.
 11. Wtedy by nie pasowała wysyłka pocztą lub kurierem, wolałby paczkomatem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.