Skocz do zawartości

[MJZ] "Emerytura" TS-11 ISKRA 200BR


mieszko988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Tematem przewodnim mojego modelu jest ukazanie jak w Polsce w większości wyglądają nie tylko samoloty ale również inne sprzęty wojskowe eksponowane w muzeach. Zaniedbane, zniszczone, wyglądają jak złomy a nie obiekty które powinny cieszyć oko. Oczywiście nie mówię o wszystkich muzeach, eksponatach ale rzeczywistość nie jest tak różowa jak chcielibyśmy żeby było.

 

0569140.jpg

3484183918_62c88b7893_o.jpg

 

Wybrałem Iskrę gdyż chciałem zrobić ten model a, że akurat trafił się projekt grupowy to pomyślałem, że warto dołączyć do tego ruchu społecznego ;) Moje umiejętności oczywiście są na bardzo niskim poziomie ale postaram się wiernie odwzorować Iskrę z obrazka Największym wyzwaniem będą oczywiście ślady eksploatacji ale mam nadzieję, że jakoś podołam temu wyzwaniu Model będzie wykonany Prosto z pudła. Pierwszy raz będę malować aerografem Kompresor lodówkowy mam, a pozostałe części za 2-3 dni powinien kurier przywieźć więc zacznie się budowa. Mam nadzieje, że jakoś to wszystko się uda zrobić

 

Tradycyjny inbox znanego i (nie)lubianego zestawu

DSC_0399.JPG

DSC_0397.JPG

 

Pozdrawiam i zachęcam kolejnych niezdecydowanych do zakładaniu warsztatów:)

 

A teraz czas na świętowanie bo 24lata strzeliło dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dołączam się do najserdeczniejszych życzeń urodzinowych, życząc wielu, wielu modeli i jeszcze więcej zdrowia i sił do ich wykonania

 

Sławek

 

P.s.

Również przystawiam wyściełany fotelik i będę podpatrywał i kibicował, gdyż w przepastnych otchłaniach szafy czeka na swoją kolej: WSK/PZL TS-11 Iskra bis D/200BR firmy Mastercraft w "72"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Coś tam się po mału dłubie. Zrobiona została "kabina pilota" w pełni zdetalowana No i kadłub został sklejon. Poki co wszystko się dzieje powoli gdyż równolegle walczę z F-16 z mastercraftu... Panowie to jest masakra, ale w sumie tyle go szpachluje i maluję, że go musze dokonczyc ;D

DSC_0472.JPG

DSC_0476.JPG

DSC_0477.JPG

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.