Skocz do zawartości

MAN TG-A XXL


Cichy

Rekomendowane odpowiedzi

To moj trzeci (jak narazie ostatni w calosci) model.Prosty bo silnika nie bylo i rama tez cała.Nie wiedzialem o tym i lekko sie zdziwilem jak otworzylem pudelko ale trudno.Wnetrze pomalowalem na niebiesko, oraz boczne szybki i te gorne w kabinie na czarno oraz dorobilem firanki.Pierwszy raz cos takiego wiec wyszlo tak sobie.

 

p8130058je8.th.jpg p8130059ds1.th.jpg p8130060po4.th.jpg p8130061sr4.th.jpg

p8130062uj1.th.jpg p8130063fk3.th.jpg p8130064fm1.th.jpg p8130066mm5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy model ma kilka wad, takich jak np. ścianka nie dokładnie zlepiona od strony pasażera, wpada ona do środka kabiny, pozatym szyby są zalane klejem, nie wycioleś skazy pomiędzy podwoziem taka częśc storzkowa do góry, co idzie popraw model, a tak wogule spytam czy model był lakierowany czy spudła pojechaleś, na surowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać spore niedoróbki, ale ogólne wrażenie model robi pozytywne.

 

Szkoda tylko że nie pokryłeś modelu bezbarwnym lakierem - to nadałoby mu połysk, tak jak w prawdziwym samochodzie, ale z racji, że to twój trzeci model rozumiem

 

Tak na przyszłość - krawędzie tylnych lamp pomaluj na czarno - będą lepiej wyglądały

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby są zalane klejem, nie wycioleś skazy pomiędzy podwoziem taka częśc storzkowa do góry, co idzie popraw model, a tak wogule spytam czy model był lakierowany czy spudła pojechaleś, na surowo.

 

Tak nie wyciołem ale to swiadomie.Szyby fakt bardzo mi nie poszlo przyznaje sie.ALe czlowiek uczy sie na błedach.Model byl lakierowany.Maluje sprayem.Wiem moze powinien byc areograf ale narazie zostaje przy sprayu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Cichy, ja też maluje sprejami, czasami są lepsze jak areograf, a jakimi malujesz tymi sprejami z jakiej firmy, ja stosuje z Motipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja maluje z Deco Color.Zawsze biore metalik bo ladniej wyglada.Choc nie zawsze widac ta roznice.A przy tym manku wyglada to jakby nie byl malowany Nie malowalem naczepy przy DAFie a ona na surowo ma taki sam kolor jak mial TGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cichy nie chodzi o to, że wygląda jak nie pomalowany. Owszem, ma na sobie lakier. Chodzi mi o to, że mogłeś się pokusić o to, żeby ten lakier wypolerować i potem na to położyć bezbarwny, żeby model miał ten specyficzny połysk

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to i prosty model, ale właśnie mam coraz większą ochotę, żeby takiego skleić Twój nawet całkiem ładnie się prezentuje, choć te niedociągnięcia widoczne gołym okiem trochę psują klimat. Ale ogólnie stawiam plusa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.