Skocz do zawartości

Matt Black Porsche Carrera GT


Marcus05

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dawno nic nie pokazywałem na Forum. Ale wg mnie opisywanie innych prac wymaga, należy samemu coś przedstawić, przeszukałem szafę i Internet. Oto, co sobie wybrałem, aby poddać się Waszej opinii, jestem dość powolnym w tym, co robię więc wolę napisać wcześniej że nie „odśnieżam” tematu co tydzień, jak coś zrobię to pokażę..

Do tego, lub podobnego wzorca chciałbym dojść.

55da6c2a6674263emed.jpg

a1f8b22eb0dc1d5dm.jpg

2b97eb2c68bf4586m.jpg

 

 

Czas zacząć, dawca…….

827d8aa1894a.jpg

 

W sumie to mam do wyboru trzy rodzaje wykończenia wersji malowania zacisków : żółty, czerwony i niebieski. To jaki wybiorę będzie stanowiło bazę reszty dodatków w kabinie. Ot taki mały chochlik, żona wybiera kolor ja dodatki ..

 

Oczywiście, jak zwykle liczę na cenne uwagi Forumowiczów. Idę "przenośnia" szukać tego co mi brakuje w szafie, czyli carbonu do wykończenia komory silnika i kabiny.

 

Pozdrawiam Marcus.

p.s. dajęcia wzorca z netu np. Gembala-mirage-gt. I inne chwycone po drodzę.

coś mi się komp zaciął z tymi fotkami....... macie lepszy pomysł ???

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super projekt

Jeśli chodzi o moje skromne zdanie to chyba najfajniejszy projekt wybrałeś.

Jeszcze moją uwagę przykuły takie focie:

http://wallpapersget.com/wp-content/uploads/2012/11/Porsche-Carrera-Gt-Luxury-Roadster-Red.jpg

http://wallpapers.6r63h.com/view/porsche_carrera_gt_mirage-1920x1200.html

Z reguły to ino nie lubię srebrnego ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

się zaczeło, nie moglem sobie pozwolić dzisiaj na trochę przyjemności, poszło wszystko bez kleju, pierwsza przymiarka.

11874104.jpg

 

Żona jak zwykle ma pretensje że jej garniki zajmuje jak Ona gotuje, no co, przecież trzeba odtłuścić nadwozie. Na pierwszą warstwę podkładu zastosuje jak zwykle Motipa, i tak prawie wszystko "zryje", mam jedną paskudną linie szwu po obu bokach.

11874138.jpg

 

Tak sobie pomyślałem że do czarnego nadwozia nie za bardzo będzie pasowała imitacja siatki na pokrywie silnika w kolorze srebrnym, macie może jakiś pomysł jak to podmienieć, może skan i na papier po zmianie koloru, może ktoś wie gdzie nabyć taką imitacje siatki ale czarnej, nie ma do tego modelu żadnej blachu na rynku, szukałem. Pozostaje tylko kalka..

11874151.jpg

 

Pozdrawiam Marcus

p.s. znalazłem rozwiązanie na pkt 3, wujek google jest nieoceniony, zdjęcie z strony www.razii coś tam (źródło internet)

11875226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kawałek takiej siatki (czarnej) w Ferrari Revella, trochę jej zapewne zostanie, ale na Twoje wątpię żeby wystarczyło :/

 

PS którego Motipa używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....którego Motipa używasz?

 

Normalny szary podkładowy wg producenta 00101, u mnie 16 zł z puszkę 200ml, a efekty użycia tak wychodzi

11882680.jpg

 

Mam dużo jak na Tamiye do szlifowania. Więc i cena podkładu jest do przyjęcia w porównaniu z podkładem tamki, ostatnio za podobną "flaszke" dałem prawie 50zł.

 

Pozdrawiam Marcus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, wolny jestem, ale do przodu.

Powoli od tyłu

12606434.jpg

 

i z przodu

12606474.jpg

 

spasowalem pokrywe silnika

12606486.jpg

 

detale schną

12606498.jpg

 

ogólnie i bardzo wstępnie tak wygląda

12606504.jpg

 

wymaga jeszcze troche pracy, ale powoli ...

 

Pozdrawiam Marcus

 

p.s. wolniej jedziesz, dalej zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.