Skocz do zawartości

Pz.Kpfw. V Ausf. G Dragon 1:72


erolo2000

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajnie wyszedł.

Nie stosowałeś blaszek zestawowych? Nie wiem czy to wina zdjęć ale kalki na modelu wyglądają jakby nie weszły w zimmerit. Używałeś płynów do kalkomani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z kalkami trochę lipa - nie bylo płynów do zmiekczenia pod reka. Sprobuję "powgniatać" kalki z numerem w zagłebienia zimerittu delikatnie - nie będzie to juz tak widoczne . Blaszki użyte - kratki na silniku i część na wieży na jarzmie oraz te uchwyty(kolucha) do mocowania lin przy ciągnięciu - po parze z tylu i przodu czołgu - metalowe . Fajnie ,że sie podoba . Trochę robotki było .."Skala robi róznicę". W takcie "budowy" obecnie PzKpfw. 35 (t) - totalnie szczegółowe maleństwo firmy Attack - najtrudniejszy model w mej "karierze" jeśli chodzi o układ jezdy ;). (1,5h szlifowania i klejenia było wózki skończone na tym etapie ) . Jak to mówią do odważnych świat należy. Gdyby jeszcze oczy były młode do tego Widziałem na forum ten model i wzięło mnie - cód miód normalnie . Sporo dodatków z poza pudła. viewtopic.php?f=68&t=32629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie z innej beczki, acz związane z tym modelem, będzie ci on niebawem lądował na warsztacie. I jak się uda wyjdzie z niego ładna dama Magda - Pudel. Jak jest ze składalnością tego modelu, czy ma jakieś pułapki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko luz - zero pułapek (jak dla mnie a jakimś "Mistrzem" w tym temacie nie jestem . Dragon to Dragon ...Kurcze marzy mi się zrobić w barwach powstańczych ,ale mam w pudle jeszcze wersje A.Najpierw Ona i jeszcze 9 innych modeli czeka a potem kupimy znów G i zrobimy "Pudla"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że w chwili obecnej ten model Pantery z Dragona jest dostępny jedynie z drugiej ręki, albo bardzo dobry revell i robienie zimmeritu, bądź zakup takowego z blaszki od Parta.

Ja właśnie zacząłem warsztat z Magdą Pudel viewforum.php?f=184

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jest lepiej, wkrótce zaprezentuję moją wariację z udziałem tego modeliku, puki co jest wieża w projektach grupowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkrótce zaprezentuję moją wariację z udziałem tego modeliku, puki co jest wieża w projektach grupowych

 

No dość Ci to długo schodzi ;)..Spoko - Nie warto sie śpieszyć lepiej go dopracować ze szczególami -wieża ok z tymi drucikami - myślałem ,że to tylko w skali 1:35 się robi - tak trzymać. P.S. Ja tam nie mam czasu za wiele - SKS >> Tygrysek Tunezja skończony wczoraj w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.