Jump to content

erolo2000

Members
 • Posts

  831
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by erolo2000

 1. Dzięks - Trochę je drapnąłem by była nierówna powierzchnia
 2. Fajnie zmalowany - Podoba się
 3. I kolejny ulepek z Powstania gotów. Sd.Kfz. 251 Starówka
 4. Ładniutki ten amerykaniec jak i cała scenka Up .
 5. Cześć i Czołgiem Przedstawiam moją wizję Kubusia - model z pudła + dostrugane nity i pare innych rzeczy. Jak to u mnie bywa yeno pędzel .
 6. Fajnie zmalowany ? bo klejenia to wiele nie było ?
 7. Cześć i Czołgiem Taki tam Box -Archaik znaleziony w głębi szafy i wzięty na warsztat. Dorobiona szyba podpórki płyty do ochrony tejże oraz radyjo.
 8. Prawie .... Lufa metal + uchwyty mocujące narzędzia i podpórki baków dodane oraz uchwyty na klapach na wieży . Co do uchwytów pokryw silnika to pudłowe spiłowane i pocienione..
 9. Co znaczy liczyłeś - efekt jest taki jaki zrobisz ? . Można by go bardziej ukurzyć (walki uliczne) a można zostawić jak jest . Camo fajne Up .
 10. Jak dla mnie klasa - czapki z głów.
 11. Dzięks A tutaj cały "Mój" IIgi Korpus we Włoszech : Kolejny temat - na rok 2019 : Powstanie Warszawskie - pojazdy w służbie AK
 12. Mnie się podoba - chociaż rzeczywiście delikatny kurzyk jak to w mieście zbombardowanym wskazany. Ja się właśnie biorę za starówkę , ale skala 1:72
 13. I ostatni już z IIgo Korpusu ? . Sherman I B REKIN-I
 14. Z RPM co kadłub po przeróbkach ( Z Mk II )
 15. Bardziej fotek - trochę mocne światło robi swoje i pochylone płyty boczne kadłuba .
 16. Cześć i czołgiem Kolejny Sherman z II go Korpusu - ukończony jakis czas temu " BOHUN" . Malowanie - Jak to u mnie sam pędzel w użyciu ?
 17. Dzięki Panowie za miłe słowo..Jeszcze 3 skończone z II Korpusu. Po Świętach wstawię foty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.