Skocz do zawartości

F/A-18D, Revell, 1:144


kokos85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

W planach miałem coś z innej beczki, mianowicie Toyota Supra lecz postanowiłem powalczyć troszkę z lotniczym maleństwem, no i dawno nie prowadziłem warsztatu wiec:

Na ogień idzie F-18D revella w zabujczej skali 1:144

Mile widziana pomoc komentarze oraz krytyka

Przedstawiam postęp moich prac:

 

 

 

W pierwszej kolejności postanowiłem troszkę popsuć

f486eb5d6f9a6f19m.jpg

 

następnym etapem było dopracowanie, że tak powiem łączenia skrzydeł

c2592537e9c53f84m.jpg

 

a na chwile obecną postanowiłem, choć troszkę upodobnić dziwne kawałki plastiku do fotela, niestety brakło mi na dziś cierpliwości, i szczerze mówiąc pomysłu

449d9ac2aef09d1cm.jpg

 

przepraszam za jakość zdjęć ale na chwile obecną posiadam tylko telefon

aha i nie powiem by odrobina zainteresowania mi przeszkadzała czy coś w tym stylu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wyczyny Sebastiana i Woita przyczyniają się do popularności skali 144 .

Popatrzymy.

Mechanizm składania skrzydeł w zasadzie w każdym przypadku jest skomplikowany i wymusza odwzorowanie wielu detali - wskazane jest aby zrobić to dobrze lub wcale - rozwiązania pośrednie będą psuły wygląd modelu. Oczywiście zakładam, że pokazane szczegóły nie są ostateczne oraz, że wzorujesz się na stosownych materiałach co do oryginału.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że wyczyny Sebastiana i Woita przyczyniają się do popularności skali 144 .

Popatrzymy.

Można powiedzieć, że ci koledzy zmotywowali mnie do większej zabawy.

Mam już za sobą parę modeli w 144

ab95435a731f15bbm.jpg

 

 

 

Mechanizm składania skrzydeł w zasadzie w każdym przypadku jest skomplikowany i wymusza odwzorowanie wielu detali - wskazane jest aby zrobić to dobrze lub wcale - rozwiązania pośrednie będą psuły wygląd modelu. Oczywiście zakładam, że pokazane szczegóły nie są ostateczne oraz, że wzorujesz się na stosownych materiałach co do oryginału.

Pozdrawiam

Wiele detali w tej skali to jest pojęcie względne, a moim zamierzeniem jest, by choć trochę przypominało oryginał.

Oczywiście to nie koniec a najbardziej wzoruje się na tym zdjęcu

http://i.imgur.com/o5HcMRi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.