Jump to content

Mikolaj75

Members
 • Content Count

  2,428
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Mikolaj75 last won the day on May 13

Mikolaj75 had the most liked content!

Community Reputation

734 Excellent

Personal Information

 • Location
  Gorzów Wlkp.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po dłuższej przerwie ogarnąłem kwestię łóż silników i ich wytrzymałości. I tak okazało się konieczne ich zdemontowanie, bo o dziwo nie przewidziałem, że agregaty silników nie wejdą żadną stroną... A zatem - na początek ścianki z centralnym otworem i już wklejonymi osłonami z góry i dołu: I przymierzonymi pierścieniami "wewnętrznymi": Żywiczne agregaty Airesa przewierciłem i nałożyłem nakładki dystansowe zapewniające identyczną odległość: Po pomalowaniu i wklejeniu "nadzianych" agregatów nawlokłem na nie łoża silnik
 2. Bardzo mi się to podoba, nowy objaw subtelności. Będzie cudny Robal
 3. Z jednej strony brawo za ten panel. Z drugiej niepokój - wejdzie pod wiatrochron?
 4. Bardzo ładnie. Zachowaj spokój i zimną krew z tym gaszeniem. Na tę największą krechę przyjdzie kokarda, a przed Tobą jeszcze sporo zabiegów, które siłą rzeczy będą gasić. Oczywiście to Ty widzisz model na żywo, ale jeśli jest taki jak ja go widzę na zdjęciach to bym nie gasił.
 5. Dzięki wszystkim - bardzo się cieszę z przyjęcia modelu - nieco obawiałem się jak wyszło malowanie "na czarno" - mimo, że klasycznej czerni nie użyłem ni razu.. Andrzej i Rafał - dzięki za zwrócenie uwagi na braki. Przy tej ilości przeróbek i uzupełnień czuję się przynajmniej trochę usprawiedliwiony co do tego przeoczenia.. Kartka na ostatni etap zawierająca "check listę" rzeczy do zrobienia zawierała blisko 30 pozycji, a jednak coś umknęło.. Na szczęście ten hak i linka powinny dać się łatwo zrobić i zamontować :-)
 6. Diamond skończony - galeria - UWAGA - w Cywilach:
 7. Powitać, mój pierwszy lądowy cywilny. Baza - IBG, wzbogacony Partem i dużym zakresem dodatków własnych.Kalki MrDecal. Oryginał wiekowy, ale wedle przekazów prawie współczesny - jeszcze przynajmniej w 2007 r. jeździł w Brescii (Włochy). Pozdrówka
 8. Jako fan Twoich gigaprojektów ponownie jestem wielce ukontentowany powyższą prezentacją. Ekstra!
 9. Oj, bywały - z naciskiem na "bywały". Już ich nie ma, bo i po co. Ale może pojawią się w tym warsztacie, skoro zestaw wymagający, to i może pytania będą Osobiście obstawiam pewien kanon odpowiedzi... Jak się pomylę, to się ucieszę
 10. W ogóle mi ten model do Ciebie nie pasuje. Jest jakiś taki mocno "początkujący"...
 11. Wydaje się, że kierunek dobry. Żeby mieć pewność musisz to pokazać jak gra w całości. Mam jakieś takie przeczucie, że zagra...
 12. Dzięki Andrzej, akurat mocno muszę przemyśleć, czy uwzględnić Twoje sugestie w tym konkretnym wypadku - bo oczywiście teoretycznie można to zrobić, a na Twoich wskazówkach zawsze dobrze się wychodzi. Ale jednak to nie jest maszyna wojskowa, ani nawet budowlana, a sam wiesz, jak ten mój oryginał wygląda. Już teraz buda jest intensywniej brudna niż znane mi fotki oryginału, ale kompromis pozwalający na ucieczkę od "efektu resoraka" jest tu niezbędny. Pokombinuję :-)
 13. Robią się ostatnie gadżety, finalny montaż tuż tuż:
 14. Troszeczkę trzeba umęczyć szoferkę, mam nadzieję, że jest to jakoś akceptowalne: I taki eksperyment na szybko z najnowszego wydanie FtF: Pozdro :-)
 15. Należne - choć zupełnie dla fachurów zbędne -wyjaśnienie: Rysa oczywiście była mniej lub bardziej ciosanym żarcikiem primaaprilisowym - pierwowzór fruwał w Bułgarii, ma nawet fotki z naszymi 29... Za dobre przyjęcie samego modelu dziękuję, był naprawdę sporym doświadczeniem, a detale potrafią popsuć wzrok. em - nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, zauważyłem, że kolor wnęk jest rzeczą wielce indywidualną. Tu po prostu kolor dobrałem na podstawie fotek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.