Jump to content

Jaki aerograf na 2 bary z dolnym zbiorniczkiem?


Recommended Posts

Witam

 

Jaki moglibyście mi polecić aerograf na 2 bary z dolnym zbiorniczkiem? Taki aby można było szybko zmieniać zbiorniczki z farbami( jak by było ich kilka w komplecie to byłoby dobrze).

 

---

 

Dodam. W miare niedrogi.

 

---

 

Nikt nie odpisał to jeszcze dodam. W jednym z odcinków plastikowego hita pan Ciesielczyk( znam go bo jego żona Lidia była moją wychowawczynią w podstawówce, w Łodzi, jaki ten świat mały he he he) miał aerograf z dolnym zbiorniczkiem. Mi chodzi o taki sam. O taki aby można było wykręcać słoiczki z farbą i aby one nie wypadały z aerografu. Interesuje mnie taki aereograf bo chce mieć ze 3-4 słoiczki, przychowywać w nich farby i malować, ot takie słodkie lenistwo. Ale nie wiem czy to ma sens. Poradzcie.

Link to comment
Share on other sites

Powiem ci tak. Aż mi się nie chce wierzyć że pomalowałeś ten model czymś takim. Model na mój gust jest bardzo dobry albo przynajmniej dobry. Tzn. mam tu na myśli głównie malowanie. Miałem podobny aerograf(jeśli to coś tak można nazwać) dostałem go w promocji z kompresorkiem. Po kilku próbach wyrzuciłem go. Więc są dwie możliwości. Albo masz prawdziwy talent do klejenia modeli albo cuś nie tak. Ale wierze że masz talent.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.