grzesiek83 Posted June 19, 2014 Share Posted June 19, 2014 Witam wszystkich Dotąd w tym dziale zaprezentowałem jedynie jeden model, ale jakiś czas temu postanowiłem trochę odpocząć od lotnictwa i dokończyć dwa rozgrzebane od dłuższego czasu modele pojazdów, oraz złożyć jeden nowy. Jako pierwszy, dokończyłem niemiecki wóz radiokomunikacyjny od Dragona. Jak dla mnie to bardzo dobry model, dużo szczegółów, dobrze spasowany. Utrudnieniem przy składaniu może być spora ilość drobnych części. Nie jestem do końca zadowolony z malowania, nie wyszło do końca po mojej myśli ale postanowiłem go dokończyć takim jakim jest. [ Quote Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.