Skocz do zawartości

Ferrari LaFerrari Revell 1/24


SkivoPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim pierwszym warsztacie na tym forum Jak na revell jest całkiem nieźle. Cała karoseria jest bardzo dobrze spasowana. Jedynym problemem są wgłębienia, ale już sobie z nimi poradziłem. Z racji, że jest to mój 2 model i 1 warsztat, wszystkie wskazówki i opinie mile widziane.

KRuT2U.jpg

WXPxbd.jpg

hg5Tt5.jpg

jEW2nK.jpg

9nkFNw.jpg

uaYfC9.jpg

axTafo.jpg

qbA9UR.jpg

0fYZi9.jpg

B5hw8d.jpg

xZfuew.jpg

QpwsBG.jpg

QmOJfG.jpg

jR5w3Y.jpg

ayOnRt.jpg

50RpG2.jpg

g9k7mt.jpg

zysp3G.jpg

UWXqSx.jpg

wuVd7H.jpg

l6i2Fh.jpg

GQeqvc.jpg

w2NaUa.jpg

ZxRYSh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wyżej kleję ten sam model. Widzę, że u Ciebie też po zamknięciu tylnej klapy silnika jest szpara między zderzakiem a klapą, jeszcze nie wiem co z tym zrobić. Tak samo jak przebija Ci czerwony spod tłumików, miałem ten sam problem - położyłem 3 warstwy i w końcu nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat wyżej kleję ten sam model. Widzę, że u Ciebie też po zamknięciu tylnej klapy silnika jest szpara między zderzakiem a klapą, jeszcze nie wiem co z tym zrobić. Tak samo jak przebija Ci czerwony spod tłumików, miałem ten sam problem - położyłem 3 warstwy i w końcu nie widać

 

To nie jest szpara

07-laferrari.jpg

Przez bok i tył przechodzi taki czarny pasek.

Kasta dostała trochę szpachli i podkład. Nie starczyło go niestety na 2 warstwę po przeszlifowaniu.

Jutro przyjdzie dostawa i będą nowe zdjęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ładnie pomalowany. Można wiedzieć czym malujesz? Dobrze Cię zrozumiałem, to jest twój drugi model?

Zgadza się Jest to mój drugi model. Maluję aero MAR AB-1004. Niestety kastę czeka zmywanie i malowanie od nowa. Próbując naprawić mały błąd spaprałem jeszcze bardziej Niedługo zamówię drugi spray, spuszczę z niego farbę i tym razem będę malował aero. Myślę, że wyjdzie ładniej niż puszką. I mam pytanie. Czym najlepiej zmyć farbę z kasty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Niedługo zamówię drugi spray, spuszczę z niego farbę i tym razem będę malował aero...

Nie bardzo rozumiem po co chcesz tak robić. Nie prościej kupić zwykłą farbę do aero, niż przepłacać za spray?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.