Jump to content

Marak

Members
 • Content Count

  2,137
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Marak last won the day on November 25 2018

Marak had the most liked content!

Community Reputation

53 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Location
  Kędzierzyn-Koźle (prawie)
 • Interests
  modelarstwo, rajdy samochodowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A może skusisz się na 1:48.
 2. To chyba masz za gęstą farbę. Maluję ModelMasterami dyszą 0,2 i nie mam żadnych problemów. Masz oryginalny rozcieńczalnik?
 3. To jak wytłumaczysz, że ten sprzedawca ma 90 % takich ofert. Np: 2stronna piankowa taśma montażowa za 264,30 Nóż do szkła za 298 zł Mata modelarska 311 zł czy klej magic w sztyfcie za 256,50. Dla mnie to jest bardziej szukanie osób roztargnionych. Ktoś potrzebuje, kliknie nie patrząc na cenę i "mamy" frajera. I dlaczego mamy o tym nie pisać. Takie działania moim zdaniem należy masowo napiętnować, bo każdy z wymienionych przez Ciebie powodów jest zwyczajnie chamski. PS. Może nie na temat, ale tego typu. Wczoraj o godz. 23:20 zadzwoniła do mnie Pani, ze chcą mi
 4. Autko ładne, ale nie do końca podoba mi się brudzenie tego samochodu. Wygląda trochę tak jakby na stojące auto narzucił ktoś łopatą błota. Popracuj nad tym, by brudzenie robiło iluzję auta w ruchu.
 5. Używanie takich farb do aero nie jest najlepszym pomysłem. Chyba, że Twoim ulubionym zajęciem jest ciągłe rozkręcanie i mycie aero.
 6. Może i mało detali, ale model bardzo efektowny, zwłaszcza w Twoim, świetnym wykonaniu.
 7. https://adammed.pl/category/modelarstwo-gumki-polerskie-gumki-do-obrobki-materialow-plastycznych
 8. Dzisiaj ja otrzymałem przesyłkę od kolegi Przemka i też potwierdzam, że wszystko jest super. Dostałem znacznie więcej niż zamówiłem. Będę je używał do skali 1:24 więc za jakiś czas pokażę jak to wygląda w modelu. Polecam.
 9. 173,2 tysięcy wyświetleń (173200). Choć dla informatyków 1k=1024. A model cudo.
 10. To pewnie też nie to, ale mam zbędną taka kalkę. Jeśli nie Tobie, to może komuś innemu się przyda. Wysokość czerwonych cyfr - 6 mm.
 11. Wbrew temu, co koledzy piszą, to się akurat zdarza. Mnie już dwukrotnie, na szczęście bez większych strat. I wystarczy zwykłe 220V.
 12. Przypomniało mi się, jak musiałem chodzić na Dzień Dziadka do przedszkola. 100-kilogramowe dupska na małych dziecinnych krzesełkach pozwalają zrozumieć pojęcie skali.
 13. Będzie wyglądać co najmniej dziwnie. Pozostaje Ci robić samemu, lub przerzucić się na motorki 1:24 - ale tu wybór kiepski. Ja, do modeli 1:24, też dużo robię samemu, bo nie pasuje wydawać 100 zł za kilka dupereli. Często korzystam ze stron dla kartonowców i ściągam ich opracowania. Przykładowo, ostatnio skorzystałem z opracowania wiader, gaśnic i łopat w 1:33. Przeskalowałem je do 1:24 i przeniosłem na cienki polistyren.
 14. Niewątpliwie przedstawione tu sposoby są typowo modelarskie - czyli drogo i długo, żeby osiągnąć efekt ostateczny. Ja nie mam jednak nie mam takich ambicji super modelarza i mistrza obróbki, dlatego za 5 zł kupiłem kawałek folii lustrzanej. Pewnie wystarczy mi do końca życia, a jeszcze wnukom coś zostanie.
 15. Coś z Antkiem udało Ci się ruszyć? Są jakieś widoki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.