Jump to content

mikemc

Members
 • Content Count

  434
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

Personal Information

 • Location
  Kościerzyna
 • Interests
  Elektronika, modelarstwo, gry komputerowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Black Hawk sprzedany.
 2. Witam Mam do sprzedania także model firmy Miniart D7 Tractor w wersji towing winch. Skala 1:35. Model nowy. Wypraski nie rozpakowane. Zewnętrzne pudełko trochę rozdarte ale bez wpływy na stan plastiku. Cena 120 pln plus przesyłka.
 3. Witam Mama do sprzedania: 1. Sprzedam nowy model Academy MH-60G Pave HAwk w skali 1:35. Cena 150pln plus przesyłka. 2. Sprzedam nowy model firmy Trumpeter American LaFrance Eagle Fire Pump skala 1:25. Cena 200pln plus przesyłka.
 4. Świetny pomysł, może dla zwiększenia efektu dał bym jakiś gloss dla zasymulowania śluzu.
 5. WItam Żywiczna figurka od Love love garden. Skala 1:16.
 6. Cena 150pln plus przesyłka.
 7. Do naciągów użyłem nici elastycznej PRYM.
 8. Ciekawie się zapowiada. Będę obserwował.
 9. Witam. Model skończony latem zeszłego roku. Pozdrawiam.
 10. Każdy kiedyś zaczynał, a Twoje modele są naprawdę dobre. Widzę że modelarski bakcyl jest złapany, a z czasem przyjdzie doświadczenie i większe umiejętności.
 11. Witam Mój najnowszy projekt. Jest to Faun Elephant SLT-56 Panzer transporter. Jest to dość leciwy zestaw firmy Trumpeter. Jako ładunek no jeden z nowszych zestawów firmy Hobby Boss MAN 5t.
 12. Witam Sprzedam nowy model Academy MH-60G Pave HAwk w skali 1:35. Cena 160pln plus przesyłka.
 13. Moja opinia jest trochę inna. Jak się maluje małe figurki farbami trzeba niejako "zasymulować" światło i cienie. Przy "miniaturze" mającej ponad 30cm "rzeczywiste" światło poniekąd robi trochę robotę, dlatego rozjaśnienia i cieniowania powinny być subtelniejsze. Co do prac Boris Vallejo to mi się wydaję że to są grafiki "2D", gdzie światło otoczenia nie uwypukla cieni i rozjaśnień. Z drugiej strony tak mocne rozjaśnianie i cieniowanie pewnie miały na celu uwypuklenie cycków i mięśni postaci które Boris Vallejo malował, plus taki styl przyjął sobie ten artysta. W każdym razie dzięki za twoją opinie i wezmę ją pod uwagę przy następnych figurkowych projektach. Szybko przejrzałem twoje pracę i są naprawdę fajne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.