Jump to content

mikemc

Members
 • Posts

  775
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

mikemc last won the day on May 29

mikemc had the most liked content!

Reputation

241 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kościerzyna
 • Interests
  Elektronika, modelarstwo, gry komputerowe

Recent Profile Visitors

1,450 profile views
 1. Witam Instrukcja proponuje użycie farby H061. Mam ten odcień ale wydawał się za jasny w poruwnaniu z archiwalnymi zdjęciami. Wczoraj znalazłem druga buteleczkę tej samej farby i zdziwiło mnie że to całkiem inny odcień.
 2. mikemc

  HMS York 1;350

  Wygląda dobrze. Szkoda że zdjęcia takie sobie. Trudno ocenić model.
 3. Fajnie się prezentuje. Osobiscie bardziej bym go zmęczył. Sam zastanawiałem się nad nim, ostatecznie wybrałem klasykę VIIc mimo że wypraski revella nie prezentują się tak fajnie jak das werk.
 4. Dzięki za pomoc. Zdjęcia też super. Pokazują że okręt czysty nie był. Też widać siatkę zwiniętą na pomostach. Myślałem o tym i chyba użyje materiału do moskiter. Wielkość oczek powinna się zgadzać. Druga opcja to użyć siatki PE od pontos ale blaszka będzie chyba zbyt sztywna.
 5. Dzięki. Trochę młodszy brat twojego U9.
 6. Jeszcze jedno zdjęcie.
 7. Dzięki za pomoc. Jeszcze jedna rzecz z jaką możesz mi pomóc. W instrukcji pokazane są dwie wersje wietrzników. Zapewne jest to pozostałość po młodszej wersji wydawanej przez Hobby Bossa. Wersja z Pontos też jest inna. Tam nie są zamontowane pod kątem. Jestem ciekawy która wersja jest prawidłowa?
 8. Witam. Sprzedam model żywiczny od firmy MMK Tatra 815 w wersji z dźwigem AD20T. Model nowy nie używany. Cena 550 pln plus przesyłka. Zapraszam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.