Jump to content

mikemc

Members
 • Content Count

  599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

mikemc last won the day on October 24 2019

mikemc had the most liked content!

Community Reputation

83 Excellent

Personal Information

 • Location
  Kościerzyna
 • Interests
  Elektronika, modelarstwo, gry komputerowe

Recent Profile Visitors

814 profile views
 1. Ja zdecydowałem sie na dwa sikorkie na heli decku. Jeden bedzie gotowy do lotu a bardziej z przodu ze złożonymi płatami i otwarta komora silnika.
 2. Robi się. Jak będzie jakiś większy progres, wrzucę lepszej jakości zdjęcia.
 3. Elementy wciąż się drukują. Po wstępnej obróbce, pomalowane czarnym pokładem dla sprawdzenia jakości wydruku.
 4. Witam Mam do sprzedania następujące modele. 1: Academy H-13 Sioux 1:35 Wypraski w woreczkach. Pudełko trochę się rozlatuje. 100 Pln plus przesyłka 2. Revell Peterbuilt 359 Wrecker 1:25. Nowy model. 700 pln plus przesyłka 3. MPC Corvette 57 1:16. 350 pln plus przesyłka 4. Fujimi Toyota 2000 GT 1:16. 500pln plus przesyłka 5. Revell Ford 57 Custom 120 pln plus przesyłka 6. Trumpeter American LaFrance Eagle Fire Pump skala 1:25. 160 pln plus przesyłka 7. 1948 MGTC - Minicraft Model Kits 1:16. 180 pln plus przesyłka 9. Moebius Model - Deatd Dealer w skali 1:10. 170 pln plus przesyłka
 5. W planach mam budowę siostrzanego okrętu Yamashiro, więc przeglądałem wczoraj ten dwuletni wątek. Jakoś mało jest relacji z budowy tego modelu w internetach. Fajne info przyda mi się.
 6. Okręt to będzie nowy ale niestety TYLKO do zwiedzania. Na dobrą sprawę 90% polskiej floty nadaje sie na pływające muzea które mogą stać koło Sołdka i Błyskawicy. A te nowe okręty (Ślązak, Kormoran i Albatros) to typowo defensywne jednostki nie wpływające na możliwości bojowe MW. https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Czy-tylko-zrzutka-uratuje-polska-flote-n147390.html
 7. Świetne wykonanie. Świetne fotki.
 8. Zwykle takie drewniane pokłady są cienkie jak papier. Z drugiej strony, ciężko bedzie zeszlifować na równo, bo z tego co widzę to na pokładzie jest dość dużo detali. Chyba że to wszystko będzie zastąpione przez PE. Pewnie najlepiej poczekać aż pokład przyjdzie i samemu zdecydować.
 9. Fajnie że działasz i widać progres. Aż nabrałem ochoty by mojego trochę popchnąć do przodu. Takie małe pytanko, czy pokład już przyklejony czy na sucho? Bo chyba lepiej jest najpierw pomalować kadłub a potem przykleić pokład. Ja w ten sposób uniknąłem maskowania pokładu, przynajmniej tego z przodu.
 10. https://youtu.be/elKWS1jTf1o
 11. Z kuchnią chyba lepszy pomysł. Screenshoot z gry little nightmares jako inspiracja.
 12. Na początek przekop you tube. Jest pelno kanałów modelarskich i filmów dla początkujących. Pozdrawiam
 13. Jest wiele innych żywic z lepszym stosunkiem ceny do ilości niż Ak. Tam płacisz za produkt modelarski. Ja polecam crystalline 940. Miesza sie w stosunku 100 do 40 według wagi.
 14. Jakaś winetka będzie do figuranta?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.