Skocz do zawartości

F-4 Bicentennial Phantoms Limited Edition Eduard


duju69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dzisiaj dostałem paczuszkę z modelem Eduarda F-4 Bicentennial Phantoms, będzie to mój pierwszy model po powrocie do modelarstwa. Pierwszy z wykorzystaniem blaszek, żywicy,

i co najważniejsze aerografu ( jeszcze nie do końca opanowałem aero )

 

Nie będę prezentował co jest w środku, jest on właściwie taki sam jak Good Morning Da Nang (czyli super jakość) oczywiście poza innymi kalkami.

Można zobaczyć un-boxing tutaj http://www.mojehobby.pl/products/Bicentennial-Phantoms-Limited-Edition.html

 

53ae6050092f73f9med.jpg

 

Dokupiłem jeszcze blaszki Eduarda F-4 Placards

a3d4ca8a7c151bf5med.jpg

 

 

Dla tych co nie widzieli Good Morning Da Nang, powiem że jakość wypraski jest świetna, praktycznie brak nadlewek.

Kalkomanie jest super szczegółowa, ilość napisów eksploatacyjnych jest lekko przytłaczająca

Pięć wersji malowania i każda ładniejsza od poprzedniej, ogólnie trudny wybór.

 

PS. Dzięki za pomoc z zdjęciami

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam wersję Da Nang, ale w sumie to to samo prawie.

Też byłem pod silnym wrażeniem gdy otworzyłem to pudło.

Piękna robota Eduarda.

 

Ja widziałem u znajomego i z nim rozmawiałem o Da Nang. Dlatego zdecydowałem się na niego bez obawy że to bubel.

Jak pisałem dla mnie wiele rzeczy będzie nowych w modelarstwie, jest to mój model powiedzmy szkolny. Poza tym trudno jest kupić dobrze wykonany

model z tyloma dodatkami i to w skali 1/48 a ja mniejszych skal nie respektuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ten model jest udanym produktem to było wiadomo od dawna, gdy Academy go wypuścił.

Swoją drogą, jakieś półtorej roku temu zaczynałem moją przygodę z modelarstwem i zamówiłem sobie ze sklepu internetowego model Academy F-8F w skali 1/72.

Przez pomyłkę dostałem właśnie F-4B Academy w 1:48 (bez obaw, odesłałem go zaraz).

Byłem w sporym szoku, ile toto ma części jak to jest zrobione.

Dziś gdy obejrzałem sobie ten model, zupełnie nie wydaje mi się jakimś bardzo skomplikowanym i trudnym w budowie modelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.