Jump to content

Solo

Members
 • Content Count

  10,691
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Solo last won the day on April 29

Solo had the most liked content!

Community Reputation

162 Excellent

6 Followers

About Solo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MLT zużywa się tak niewiele że nie sądzę aby opłaciło się go robić na własną rękę. Tool Cleanera przy czyszczeniu aerka schodzi sporo, więc się opłaca go samemu robić, szczególnie że to takie proste i tanie.
 2. Solo

  Aerograf cz.2

  Nie wiedziałem że popsułem jakieś aerografy, ale widzę że wiesz lepiej ode mnie.
 3. Nie, ja po prostu oceniłem model według własnego poczucia estetyki, a kilka osób nie potrafiło przyjąć tej krytyki do wiadomości i przejść nad tym do porządku dziennego. Nie pisz mi o szacunku, bo w mojej krytyce odniosłem się do autora z szacunkiem, czego on niestety nie potrafił odwzajemnić. Publikując zdjęcia swojego modelu na forum dyskusyjnym, szczególnie w galerii, warto mieć na uwadze to, że nie zawsze otrzyma się wyłącznie pochwały.
 4. Czysto pomalowany, starannie, ale taki dość płaski, bez wyrazu, spód dziewiczy, brak jakichkolwiek śladów eksploatacji. Zdaje się że podwozie jest krzywe, jeśli dobrze widzę na zdjęciu. Inna sprawa że zdjęcia są marne i wiele na nich nie widać więc możliwe że na żywo wypada lepiej. Schludny samolocik i czysty, to miłe dla oka.
 5. Solo

  Aerograf cz.2

  Nie widzę związku tego jak ja robię modele z tym jak on je robi. Widziałem to co robił na filmach i to było po prostu marne, przeciętnie, niechlujne na zbliżeniach, nie zmienia tego fakt że publikuje coś w magazynach. Szczerze nie rozumiem takiego skrajnie głupiego podejścia, jak wasze. Nie ma znaczenia jak złe modele ja robię i czy są gorsze od kogoś tam - oceniam to co widzę a to co widziałem u tego modelarza nie podobało mi się, dlatego po obejrzeniu kilku jego filmów dałem sobie spokój. Wam zaś panowie życzyłbym mniej złości i plucia, a więcej tolerancji dla tych którzy mają inne zdanie niż jedynie słuszne wasze.
 6. Fajny model robisz i w sumie to jestem ciekaw Twojej opinii o składalności zestawu. Jeśli nie znasz, to tutaj masz link do świetnego warsztatu Haneto na ARC, który co prawda robił zestaw GWH, ale bardzo skupił się na malowaniu. Masz tam klasyczny tutorial co i jak malować, ze szczegółową numeracją kolorów farb Gunze. No i masz tam krok po kroku malowanie dyszy i gondoli silników, niezwykle cenne źródło informacji.
 7. To był oczywiście żart, ale trudno na serio odpowiadać na zarzuty w poście z tak dużym natężeniem absurdu.
 8. Dla tych którzy zamówili F-14D AMK w preorderze w chińskich sklepach: EasyHobby poinformował mnie, że będą wysyłać model razem z bonusowym zestawem uzbrojenia w jednej paczce. Inna sprawa, to że transport tego ma kosztować ponad 200 zł, czyli ten Tomcat wyjdzie w Chinach grubo ponad 400 zł, znacznie drożej niż Tamiya.
 9. Solo

  Aerograf cz.2

  Bo robi marne modele.
 10. Model naturalnie piękny, detal to już w ogóle mistrzostwo olimpijskie, ale mam jedno małe "ale". Na zdjęciach w galerii tego nie widzę, więc być może poprawiłeś, ale w warsztacie widać było wyraźny odkurz na jasnym tle kamuflażu, jakbyś malował plamy kamo na zewnątrz. Jeśli to poprawiłeś to naturalnie nie ma tematu. Model budzi mój szczery podziw.
 11. Solo

  Aerograf cz.2

  Ten autor nie jest zbyt dobrą rekomendacją dla tego sprzętu...
 12. Solo

  Aerograf cz.2

  No to daj znać ile to warte.
 13. Solo

  Aerograf cz.2

  Wyglądają porządnie, kup i bądź pierwszym, napiszesz nam czy warto.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.