Jump to content

Solo

Members
 • Content Count

  11,221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Solo last won the day on April 29

Solo had the most liked content!

Community Reputation

252 Excellent

6 Followers

Recent Profile Visitors

2,975 profile views
 1. Aukcja kończy się w dniu dzisiejszym.
 2. Solo

  F-16

  Świetne kamo. Są może jakieś zdjęcia z rzutami od góry i dołu? Wyciąłbym do tego maski. Jeśli ktoś ma takie materiały i się podzieli, to w nagrodę dostanie komplet masek.
 3. Hasa wygląda dość pokracznie i ma sporo błędów w bryle. Ten Su-35 GWH na pewno będzie droższy niż te 40 dolarów czyli 160 zł, zdziwiłbym się gdyby kosztował mniej niż 230-250 zł. To kawał modela jest.
 4. Model jest już do kupienia od podejrzanego Chińczyka. https://www.ebay.co.uk/itm/Great-Wall-Hobby-L7207-Su-35S-FLANKER-E-MULTIROLE-FIGHTER-MODEL-KIT-2019/312875513885?epid=26035650066&hash=item48d8d5781d:g:bWsAAOSwHGZd6T6Z
 5. Ten MiG Trumpetera jest poprawny do zrobienia polskiej maszyny i możesz go kupić tutaj: https://exito.sklep.pl/pl/p/TRUMPETER-01674-172-MiG-29A-Fulcrum-Izdeliye-9.12/35988 Trumpek w ogóle to najlepsze MiGi-29 robi w tej skali zdaje się. Kalki Model Makera warto używać, są dobrej jakości.
 6. Ładnie i czysto, mam tylko zastrzeżenie do tej turkusowej owiewki, dlaczego tak?
 7. O ile w ogóle będzie, bo na Zachodzie (jak i na Dalekim Wschodzie) dostępność tego zestawu jest taka sobie. Dopiero kilka dni temu przyszła dostawa do Sprue Brothers (ponad miesiąc po wysłaniu zestawów do preorderowców), a poza tym to w większości dużych sklepów ten Tomcat albo w ogóle nie jest dostępny, albo najczęściej jest w preorderach. W Polsce chyba żaden sklep w ogóle nie ma go w katalogach. 300 zł to by była dość uczciwa cena biorąc pod uwagę zawartość i cenę Tomcata Tamki, ale nie sądzę żeby było tak tanio. Ja kupiłem go za jakieś 180 zł, no ale to było prawie 3 lata temu. Z całego zamieszania wyszedłem obronną ręką, bo na sprzedaży zarobiłem i jeszcze mi został gratisowy zestaw uzbrojenia, które w przeciwieństwie do Tomcata, jest bardzo udane i warto je mieć. Ale ono też tanie nie jest, na eBaju widzę chodzi po 40 dolarów za komplet.
 8. Solo

  F-15 1/48

  Całkiem przyjemny F-15, czysto zrobiony, ale zdjęcia nie pozwalają docenić tego modelu w pełni. Z uwag to miałbym zastrzeżenia do żywicznych dyszy, których listki nie przylegają ściśle do wewnętrznej części. Pamiętaj że w prawdziwym samolocie te części są ze sobą połączone i nie ma tam prawa nic odstawać. Trochę razi dziewiczo czysty spód maszyny, mam wrażenie też że wash jest zbyt ciemny i kontrastowy. No i nie napisałeś jaki to zestaw.
 9. Tak czy inaczej niech go lepsi ode mnie robią.
 10. Nie sądzę żeby w Polsce kosztował mniej niż 300 zł.
 11. No nie, nie kupisz. A tak słowem wyjaśnienia: wczoraj jakoś tak doszedłem do wniosku, że mam tyle Tomcatów Tamki i GWH w 72, że nie potrzebuję AMK, który coraz mniej mi się podoba. Jak będę chciał zrobić model z mechanizacją skrzydła, to poczekam na zestaw GWH, który na 99% pobije AMK na głowę.
 12. Jak na zdjęciu. Zestaw w stanie idealnym, części w ramkach, tylko torebki z ciekawości otwierane w celu oblukania. Oddam za 299 zł, transport paczkomatem po mojej stronie.
 13. Bo konstruktywna krytyka to jest najlepsza rzecz jaka może spotkać modelarza na każdym forum. Sęk w tym, że niektórzy przychodzą tutaj ze swoimi modelami z błędnym założeniem, że są tak dobre że można je tylko chwalić i pieścić, a jak się okaże że komuś coś się nie podoba, to już jest dramat i w ogóle mowa nienawiści, i dlaczego jeszcze nikt nie zadzwonił po milicję, niech się zajmą tym hejterem. Na szczęście takie primadonny z reguły nie są zbyt odporne psychicznie i szybko z forum znikają, a zostają na forum modelarze, którym trochę zależy na tym żeby powoli robić coraz lepsze modele.
 14. Wygląda na to że ten model po prostu trafia na samych marnych modelarzy. No bo przecież niemożliwe żeby był tak źle spasowany. Ciekawe czy tam cokolwiek w ogóle do siebie pasuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.