Jump to content

Solo

Members
 • Content Count

  10,966
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Solo last won the day on April 29

Solo had the most liked content!

Community Reputation

220 Excellent

6 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja nie rozumiem, zapowiedziano nowe meserszmity i mustangi, i cisza?
 2. Chodziło mi raczej o to, że jeśli jakaś firma stworzy jakiś produkt, wszystko jedno czy to toster czy samolot, to nie jest możliwe bezkarne korzystanie z wizerunku tego produktu przez każdego chętnego w celach zarobkowych.
 3. Najlepszy w 72, Tamka to 48. Póki co najlepszy model Tomcata w dowolnej skali to dla mnie Tamka mimo drażniących braków w opcjach konfiguracyjnych.
 4. No niestety, ja nie mam pojęcia dlaczego Montex robi te maski do szkła na czarnym Oracalu, który po prostu się do tego celu nie nadaje, do tego jak poleży dłużej to się kurczy i do owiewek już się potem za bardzo nie nadaje. A robią też, bo zamawiałem kiedyś u nich, maski na szarym Oramasku, które mają dużo słabszy klej i do szkła trochę lepiej się nadają. Ale i tak maski do owiewek itp. powinny być robione z papieru, tak jak po bożemu robi Eduard czy Galaxy Models.
 5. To zdjęcie raczej mi mówi: nowiutki lotniskowiec, nowiutkie myśliwce, aż się chce jakiejś nowej wojny.
 6. Coś nie tak z tymi wymiarami. Skoro ten boczny, wcięty element ma lewą, dłuższą krawędź o długości 7 mm, to ta krótsza prawa nie może mieć 0,39 mm. Raczej coś koło 3 mm.
 7. Spróbuj zrobić model Taylor Swift i sprzedawać go, a potem tłumacz się w sądzie że to przecież model a nie żywa Taylor Swift.
 8. Kalkomanie są Cartografa i na pewno będą bardzo dobre. Co do sensowności modelu: na pewno będzie dużo tańszy niż Fine Molds i GWH, na pewno trochę droższy niż Hasegawa. Zapewne będzie, jak to u Academy, bardzo dobrze spasowany i prosty w budowie. Myślę że to sporo zalet i powinien się dobrze sprzedać. No i jeszcze jedno, z tego co widać to z takiego zestawu można zrobić dowolnego Tomcata A/B/D, tylko trzeba dokupić kalki.
 9. Zestaw można już zamawiać w preorderze w Hobbyeasy. Cena ok. 100 zł wyjdzie, w Polsce pewnie będzie nieco wyższa. Model ma być dostępny na początku listopada. Dziwne trochę że walnęli tę starą grafikę z zestawu 1:48, wielu ludzi może to zmylić i odstraszyć.
 10. To prawda, Mavericki w 72 bardzo się przydadzą, ale dziwi mnie polityka Eduarda w tej kwestii. Mam czasami wrażenie że oni sobie o niektórych rodzajach uzbrojenia przypominają i wtedy je robią. Tak samo jak z Maverickami w 72 było z AIM-120 w tej skali. Tymczasem F-14A Academy już zmontowany i pomalowany. Trochę grube te linie podziału.
 11. Jeśli zrobili ładny detal, a Academy to potrafi, i dobre spasowanie, to mogą fajnie powalczyć z GWH ceną, bo na pewno nie będzie taka absurdalna jak u Chińczyków.
 12. No i kolejny Tomcat na horyzoncie. Tym razem dawno temu już zapowiedziany F-14A Academy, naturalnie new tool. Zdjęcia trochę kiepskie, więc trudno oszacować jakość, ale wygląda przyzwoicie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.