Jump to content

Solo

Members
 • Content Count

  10,032
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Solo last won the day on April 17

Solo had the most liked content!

Community Reputation

105 Excellent

6 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kosztowo to może wyjść drożej niż 32xF-35.
 2. Zwróć uwagę że gołego F/A-18E można kupić za 170 zł na Allegro, a niedawno jeszcze w sklepach za 150 i pewnie znowu się pojawi. To że ja swojego wystawiłem za 250 wynika wyłącznie z tego, że w sklepach kosztował ponad 300. Cena Eduarda jest absurdalna - Super Hornet Hasy to bardzo ładny zestaw, ale jednak trochę mu brakuje do modeli np. GWH czy F-14 Tamki, a cenowo jest to ta sama półka. Żywiczne krzesło i kilka kółek plus kolorowa, tandetna blaszka to jednak trochę za mało dla mnie. No cóż, chyba mi się nie opłaca sprzedawać swojego tak tanio.
 3. Gdyby ktoś się zastanawiał po ile będą eduardowskie F/A-18E... Chyba im sufit na głowy spadł. https://www.mojehobby.pl/products/F-A-18E-Superbug.html
 4. Czy w pudełku to jest to samo co w innych Mirage IIICJ Eduarda, czy też może Edek odświeżał ten zestaw?
 5. Solo

  Zakupy... Cz.4

  Wreszcie stałeś się mężczyzną...
 6. To prawda, ale mimo wszystko wolę wreszcie jakieś konkretne działania zakończone mam nadzieję zakupem sprzętu, niż kolejne 8 lat imposybilizmu i niekończących się analiz i programów modernizacyjnych.
 7. Rozmowy na temat kupna F-35 coraz bardziej zaawansowane: https://www.defence24.pl/polsko-amerykanskie-rozmowy-o-mysliwcu-5-generacji
 8. Niedawno wprowadzili podwyżki. Polecam bliskapaczka.pl.
 9. Dzięki najbardziej zaawansowanym technikom dostępnym ludzkości udało mi się stworzyć taki oto grzebalec, bezpieczny dla wnętrza dyszy.
 10. Solo

  Zakupy... Cz.4

  Warto też kupować żywice na zapas, bo formy z czasem się wyrabiają, więc im wcześniej kupisz tym lepszy dodatek będziesz mieć.
 11. No nie, i myjka nie pomoże gdy dysza jest zakorkowana takimi włóknami jak to opisał HKK. Przerabiałem to.
 12. Do tego nie potrzebujesz techniki kwantowej. Wystarczy zwykła, zaostrzona igła krawiecka, a na deser prosty rysik Trumpetera, który w praktyce bije na głowę większość wymyślnych, dużo droższych narzędzi do trasowania linii.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.