Skocz do zawartości

(relacja)T-80 BV 1/35


gizmo1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam A więc w ramach odprężenia od latadeł i pływadeł, dotkne cos pancernego,wybór padł na T-80bv firmy niestety Zvezda,skala 1/35. Musze sie nasklejać bo mnie czeka abstynencją mała Fotki zamieszcze niebawem z postepów prac.Mile bedą widziane fotki tego pojazdu,zwłascza pokazujące układ pancerza reaktywnego.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzucilem nim o podloge, a naleze do cierpliwych modelarzy.
Wielkiego wyboru to ja niemialem, zviezda, skif lub dragon, tylko ze dragon drozszy, a też podobno niezapiekny. A co do rzucania to niezrobie tego bo bede żałował pozniej fotki niebawem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zvezda to przepak DML. Dobrze ze nie kupiles Skifa, okropienstwo, a NVST mozna sobie wsadzic... do pudelka z czesciami na kiedys. Rob Zvezde, ale uwazaj na gasiennice, sa,uh...troszke za szerokie(czy za ciasne, nie pamietam) i nie chca wlezc na kolo napedowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zvezda to przepak DML. Dobrze ze nie kupiles Skifa, okropienstwo, a NVST mozna sobie wsadzic... do pudelka z czesciami na kiedys. Rob Zvezde, ale uwazaj na gasiennice, sa,uh...troszke za szerokie(czy za ciasne, nie pamietam) i nie chca wlezc na kolo napedowe.
gaski sobie skądś skoluje inne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zvezda to przepak DML. Dobrze ze nie kupiles Skifa, okropienstwo, a NVST mozna sobie wsadzic... do pudelka z czesciami na kiedys. Rob Zvezde, ale uwazaj na gasiennice, sa,uh...troszke za szerokie(czy za ciasne, nie pamietam) i nie chca wlezc na kolo napedowe.
gaski sobie skądś skoluje inne.

Gumiaki ze Skifa? Juz lepiej meczyc sie z ogniwkami, niz dawac taki syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sklejałem kiedyś ten model - tylko że orginalnego Dragona. Nie jest to ideał ale przy odrobinie inwencji można z niego coś zrobić. Teraz leży rozebrany w pudełku i czeka na lepsze czasy kreta . Chociaż gąsienice sa naprawde kiepskiej jakości.

Trzymam kciuki i będę obserwował z uwagą prace nad T-80.

Pozdrawiam

 

th_cimg14412rq.jpg

Ps. Postaram sie pomóc zdjeciami przy pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam narazie pstrykacza Ale mam pytanko. Czy w T-72 byly te same gąsienice co w T-80?

Nie, z tego co widze gaski w T-80BV maja gumowe bloki, i zupelnie inaczej wygladaja. Mecz sie ze zvezdowymi ogniwkami, nie badz mieczak

Aha, nie zakladaj gornego odcinka gasek(zaloz do miejsca gdzie zaczynaja sie gumowe fartuchy z przodu) bo ci kadlub na wannne nie wlezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, w T-72 były ogniwa jednoczęściowe a w T-80 są juz składane z kilku elementów, podobne jak w Abramsie albo Leopardzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemam narazie pstrykacza Ale mam pytanko. Czy w T-72 byly te same gąsienice co w T-80?

Nie, z tego co widze gaski w T-80BV maja gumowe bloki, i zupelnie inaczej wygladaja. Mecz sie ze zvezdowymi ogniwkami, nie badz mieczak

Aha, nie zakladaj gornego odcinka gasek(zaloz do miejsca gdzie zaczynaja sie gumowe fartuchy z przodu) bo ci kadlub na wannne nie wlezie.

A co ty myślałeś że ja się meczyc bede i górną czesc zakladał. pff i tak tego widac niebedzie ten T-80 to przepak Dragona? jesli tak to blaszki dedykowane dla dragona bedą pasiły do modelu zviezdy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fotki wrzuce dziś lub jutro, mam pytanie czy ktos juz sklejal ten model, jeśli tak to mam pytanko odnośnie pancerza reakrywnego na wieży , a mianowicie czy wam też tak kiepsko to dosiebie pasowało?chodzi mi o to czy on sie sklejił w taka litere V, bo mi jakos to niewychodzi

narazie na maskol to zrobilem i sie jeszcze z tym pomęcze, Kadłub już gotowy, wieża prawie tez gotowa Musz eprzyznać ze najs ten model jest, troszke szpachli poszlo ale model fajniutki za tą cene(44zl) tylko ta lufa... chyba zainwestuje w auminiowa. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, wrzucam fotki nienajlepszej jakości, model prawie sklejony, wieża tylko niewcałosci, podkład polozony, pastwijcie sie

bdltxauan6dcphyt.jpg

e6qnnl2dttckd709.jpg

nnkqcfocps8cablp.jpg

ww5h1knx6ns7xnjs.jpg

troszke złozylem gąsek:

jo2g0bcxxwi05306.jpg

b18rzuh12arze4ab.jpg

To by było na tyle narazie, jutro jade do wojska i jak mi sie uda wyrwac do domu to pomaluje dziada jescze go tam poszpachluje gdzie szczeliny widac:)Pozdrawiam i jednoczesnie żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie sklejony, teraz czekam az pomalujesz i ubrudzisz, ale tak subtelnie, prawda?
No tak kamo trójbarwne, brudzing i slady eksploatacyjne lekkie. A czy ładnie sklejony, hehe kadłub to tak, musze tylko jescz etam zbiorniki poprawic bo jak dalem podklad to widac z eniejscze troszke laczenie delikatne widac, ale to tak zostawie, bo w oryginale tez tak jest, wkocu tych beczek niewytlaczali:) pancerz na wiezy jest strasny Ale inaczej nieumialem niemialem juz sil do niego.Pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.