Skocz do zawartości

Toyota Supra Turbo Gr.A Racing


hemi303

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Chciałbym przedstawić kolejny projekt z jakim mam zamiar się zmierzyć. Będzie to warsztat, w którym prosiłbym Was o pomoc. Model kupiłem świadomie nie do końca kompletny. Pewnie brakuje w nim drobnych części, ale najbardziej ubolewam nad brakiem instrukcji. Niestety w necie nie znalazłem niczego konkretnego :(. Proszę Was o wszelkiego rodzaju porady i sugestie. Teraz kilka fotek, bo prace już rozpoczęte.

 

teraz foty z tego co kupiłem

4oJuhMA.jpg

 

graty z archiwum X do czego to??

t5xMfhY.jpg

 

tu już trochę lepiej i wszystko jasne

vhKlcYJ.jpg

 

w kaście dorobiona jedna osłona lampy i pomalowane wnętrze(moja robota)

1SPvoOy.jpg

 

fabryczne koła

lzbqrpD.jpg

 

Od razu powiem, że fotki robione telefonem i tak zostanie, warsztat też nie w pełni kompletny- jestem w trakcie przeprowadzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z archiwum X to co na nim jest na samej górze to końcówka od noża 'tapeciaka' ;)

 

 

A co do instrukcji to na mojehobby znalazłem 3 wersje Supry gdzie są jakieś zdjęcia instrukcji... może jakaś Ci się przyda żeby coś podpatrzeć ;)

 

http://www.mojehobby.pl/products/TOYOTA-SUPRA-TURBO-A.html

 

http://www.mojehobby.pl/products/Toyota-Supra-3.0GT-Turbo.html

 

http://www.mojehobby.pl/products/Toyota-Supra-3.0GT-Turbo-BIJO-Supra-Turbo-A-89.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linki, znam je. Niestety to czego szukam, tego tam nie ma :( . Jeśli chodzi o archiwum X to pytania po fotce.

 

b2CL7eQ.jpg

 

Ok. Może zaczniemy lewa strona górny rząd.

Wiadomo akumulator (nie mam pewności czy jest z tego modelu).

Trzy kolejne pozycje były w ramce producenta.

Poprzeczka? Do niczego nie pasuje.

Na samym końcu jest coś co przypomina pokrowiec na klucze (możliwe, że nie z zestawu).

W dolnym rzędzie trzy pozycje (wszystkie jako pary) również wycięte z ramek.

Kolejna rzecz ??? Nie wiem.

Na sam koniec fragment przewodu.

Proszę o pomoc w dopasowaniu tych części. Chciałbym aby model był jak najbardziej kompletny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Prace idą wolnym tempem, ale idą :D . Dzięki uprzejmości kolegi kashato udało się zdobyć instrukcję. Teraz kilka zdjęć z postępu prac.

 

Tutaj dorobiona osłona lampy- jeszcze do dotarcia w górnej części.

 

40TcOZl.jpg

 

Wstępnie pomalowany środek, fotel i deska docelowo, klatka w podkładzie.

 

wpUeDQE.jpg

 

Klatka w docelowym kolorze.

 

0EyU46W.jpg

 

Wnętrze zyskało na wyglądzie.

 

78pGw7l.jpg

 

Deska jeszcze nie jest skończona.

 

UiCOmir.jpg

lDwpv0x.jpg

 

Fabryczne koła wstępnie przyszykowane ( istnieje opcja wymiany na inne, nie mam jeszcze ostatecznej wizji modelu).

 

3JCVmzC.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.