Skocz do zawartości

Nissan Skyline GT-R


jankes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich,

 

Jako ze to będzie mój pierwszy post, w dodatku rzucam się na głęboką wodę i ów pierwszy post będzie w dziale Galeria.

Zatem przedstawiam wam Nissan Skyline GT-R.

Walka z tym modelem trwała dość długo, rezultat widać na załączonych zdjęciach, wiem że nie jest jeszcze super... ;) ale z każdym modelem idzie mi chyba coraz lepiej...

 

A oto zdjęcia...

b1f9ca02e53d.jpg

 

a67e60dba661.jpg

 

858934a9c22e.jpg

 

9631bdd4c4b3.jpg

 

6ec5d988e54c.jpg

 

af4a52f28ee5.jpg

 

964aa2b0ebfe.jpg

 

cf7876ba7338.jpg

 

37a89e4b7fa9.jpg

 

f18d1344cb66.jpg

 

Oczywiście im więcej krytyki tym lepiej zatem zapraszam do pisania i komentowania.

 

Serdecznie pozdrawiam

Jankes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego bardzo fajny i przyjemny ten Twój modelik. Osobiście jestem za. Pozbądz się tylko szwów na oponach. Pozdrawiam

Dzięki za miłe słowa.

Próbowałem pozbyć się szwów z opon (metoda zamrażalnik) a później próba usuwania szwów niestety wraz z szwami schodził także bieżnik.

Może znasz metodę na usuwanie szwów, a nie usuwanie bieżnika .

 

Pozdrawiam

Jankes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model czysto złożony.Popraw opony po lewej stronie bo bieżnik jest odwrotnie do kierunku jazdy:D

Brakuje mi uszczelek przednich lamp.Czarnym matem przeleć klosze wokół.Czy malowałeś karoserie bezbarwnym?

Na Twoim miejscu pomalował bym felgi w inny kolor niż karoserie, bo tak się zlewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model czysto złożony.Popraw opony po lewej stronie bo bieżnik jest odwrotnie do kierunku jazdy:D

Ups, totalnie nie zauważyłem ... zmiana na pewno nastąpi dzięki

Brakuje mi uszczelek przednich lamp.Czarnym matem przeleć klosze wokół.

Hmm, w sumie nie pomyślałem o tym muszę popatrzyć jak ma oryginał

Czy malowałeś karoserie bezbarwnym?

Tak, 3 warstwy. Wiem, wiem nie błyszczy się jak psu....

Na Twoim miejscu pomalował bym felgi w inny kolor niż karoserie, bo tak się zlewają.

Masz rację, dobry pomysł, pomyślę nad tym.

 

Pozdrawiam

Jankes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model czysto złożony.Popraw opony po lewej stronie bo bieżnik jest odwrotnie do kierunku jazdy:D

Ups, totalnie nie zauważyłem ... zmiana na pewno nastąpi dzięki

Brakuje mi uszczelek przednich lamp.Czarnym matem przeleć klosze wokół.

Hmm, w sumie nie pomyślałem o tym muszę popatrzyć jak ma oryginał

Czy malowałeś karoserie bezbarwnym?

Tak, 3 warstwy. Wiem, wiem nie błyszczy się jak psu....

Na Twoim miejscu pomalował bym felgi w inny kolor niż karoserie, bo tak się zlewają.

Masz rację, dobry pomysł, pomyślę nad tym.

 

Pozdrawiam

Jankes

Jak nie polerowałeś lakieru to zrób to, naprawdę efekt daje ten zabieg, sprawdziłem na swoim 599 gtb! Auto mi się podoba a ta maska przeźroczysta to zestawowa czy efekt foto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie polerowałeś lakieru to zrób to, naprawdę efekt daje ten zabieg, sprawdziłem na swoim 599 gtb! Auto mi się podoba a ta maska przeźroczysta to zestawowa czy efekt foto?

Pomyślę nad tym aczkolwiek w chwili obecnej boje się ruszyć ów model.

I szczerze powiedziawszy nie wiem jak zareaguje lakier bezbarwny - używałem Vallejo 26650 Gloss Varnish.

 

Pozdrawiam

Jankes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.