Skocz do zawartości

Ferrari F2007 Revell 1/24


SeaWolf

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Przypłynąłem tutaj z działu szkutniczego za sprawą pewnego modelu, który zakupiła mi na ..... Dzień Dziecka moja ukochana twierdząc przy tym że ma zaj..ty (bardzo fajny) kolor, że w zestawie są farbki źe jest pędzelek, że jest jakaś buteleczka z igiełką :P

No cóż postanowiłem poświecić trochę czasu na złożenie tych czterech kółek.

Farby z zestawu nie zostały wykorzystane, pod aero raczej się nie nadawały. Użyłem moich ulubionych od Tamiya.

Ogólnie model sam bardzo fajny, bezproblemowy w budowie, chociaż nie poleciłbym go początkującym adeptom naszej sztuki chociażby ze względu iż 85% elementów należy finalnie wykończyć a następnie złożyć do kupy. Zaskoczyło mnie jedno, a mianowicie kalkomanie. Nie spodziewałem się iż w pudełku znajdę kalki od Cartografu. O ich jakości nie trzeba się rozpisywać.

Model wykonałem w wariancie oznaczenia w którym to Felipe Massa ścigał się w Gran Prix Brazylii na torze Autodromo Jose Carlos Pace w Interlagos.

Zapraszam do obejrzenia galerii i do oceny modelu.

 

_DSC2714_zpsxz3w6pgf.jpg

 

_DSC2710_zpsgs09tvqn.jpg

 

_DSC2705_zps2thmxyda.jpg

 

_DSC2701_zpstbpwum2u.jpg

 

_DSC2700_zpsposhfx8s.jpg

 

_DSC2693_zpswjlbwliv.jpg

 

_DSC2692_zpskdqln5nx.jpg

 

_DSC2681_zpssphkj9zv.jpg

 

_DSC2685_zpskufctmuc.jpg

 

_DSC2686_zpsx09u2gca.jpg

 

_DSC2687_zpsqtefgrto.jpg

 

_DSC2680_zpsxqnpbdvq.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Generalnie jest nieźle, ale powierzchni lakiernicza pozostawia nieco do życzenia. Gdzieniegdzie daje się zauważyć lekką skórkę pomarańczową i paproszki (czy działałeś z pastami polerskimi ? ). Poza tym w kilku miejscach kalkomanie mogłyby nieco lepiej siąść.

 

Jako, że to Ferrari to tylko wycieczka poza Twój zwyczajowy dział modelarski, to nie ma się specjalnie co czepiać. Są pewne niedoróbki, ale nie ma tragedii. Model całkiem przyjemnie będzie prezentował się na półce

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.