Skocz do zawartości

Moja pierwsza diorama wojenna:)


KW-2

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja- kolego KW-2, to nie jest FB na popierdółki, "lajki" i robienie sobie dobrze pseudopopularnością. Masz coś ciekawego do pokazania/przekazania w kwestii modelarstwa, to zapraszamy. Jeżeli zaczynasz zabawę w modelarstwo, to zbierz nurtujące Cię pytania w jednym poście, lub podczas budowy modelu. Na tę chwilę narobiłeś rabanu w trzech działach, a tutaj piszesz w chaosie o wszystkim nie mając jeszcze modelu na stole. Jak na 17 lat, to dość dziecinnie to wyglada. Trochę pokory i ogłady.

 

Nie mam FB i nie zamierzam mieć chciałem po prostu pokazać jak wygląda ten model:)

Dobrze zbiorę i napiszę w dziale warsztat.

We wtorek model dojedzie.

Nie moja wina.

Dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek model dojedzie.

To masz parę dni na to by przestudiować tematy na forach i materiały na YT (chyba że w szkołach już nie uczą piśmienności?).

Uuuu zapisze sobie chyba z 20 stron!

I wtedy nie będziesz musiał zapisywać tylu stron nic niewnoszącymi do tematu bzdetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek model dojedzie.

To masz parę dni na to by przestudiować tematy na forach i materiały na YT (chyba że w szkołach już nie uczą piśmienności?).

Uuuu zapisze sobie chyba z 20 stron!

I wtedy nie będziesz musiał zapisywać tylu stron nic niewnoszącymi do tematu bzdetami.

 

 

 

 

Już przestudiowałem:)

 

Z tymi 20 stronami to taki żart:(

Wiem, już nie zapisuje tylko czekam na model i wtedy zaczynam warsztat.

Pozdrawiam!

PS. Za kilka godzin przyjedzie kurier i zobaczę co to za model:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde człowieku co ty ode mnie znowu chcesz!

KW-2 nie dziw się że "cloner16" tak reaguje.

Bez przesady. Zobaczymy co będzie, gdy już dostanie model.

Tu się zgodzę, może faktycznie "KW-2" się opanował, od kilku dni nie zaśmieca wątku.

Już przestudiowałem:)

No i zobaczymy czy dobrze przestudiował. "KW-2" polecam Ci poradniki Przemka "NIT", obadaj sobie na yt i dowiesz się masę podstaw które ci się przydadzą na start.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o całkowite zbanowanie trola.

 

Kurde człowieku co ty ode mnie znowu chcesz!

 

 

 

W ciągu tygodnia założyłeś 4 tematy zawierające kolejno słowa "moja/pierwsza/diorama" w których są dziesiątki powtarzających się pytań i ty się jeszcze pytasz co ja od ciebie chcę.

W kazdym razie mi taki troling się znudził, ulep czołg z plasteliny albo coś, niech będzie chociaż zabawnie

 

P.S.Przejrzałem twoj dorobek i czekam na czołg z plasteliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Przejrzałem twoj dorobek i czekam na czołg z plasteliny

Heh.. Też się tego spodziewam.

Ale jako że Polska to kraina cudów, maybe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Przejrzałem twoj dorobek i czekam na czołg z plasteliny

Heh.. Też się tego spodziewam.

Ale jako że Polska to kraina cudów, maybe...

 

Haha, ale śmieszne.

 

Chyba sam muszę wygospodarować troche czasu i zorganizować jakiś dobry trolling

 

Naprawdę śmiesznę, haha

 

KW-2, dostałeś już ten model? Zacząłeś prace?

 

Wczoraj model dojechał po małej załamce ruszam z robotą

Wyciąłem wczoraj kilka części i będę zaczynał je dzisiaj szlifować papierem ściernym (miejsca gdzie były przyczepione do ramki).

Potem może już zacznę już sklejać to do kupy ale najpierw muszę powalczyć z częściami fototrawionymi (pozaginać je itd. itp.)

W instrukcji jest coś takiego jak sand smooth co oznacza drobny piasek ale czy oto tam chodzi? (czy nie pomyliłem się z tłumaczeniem tego zwrotu?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż już warsztat i pamiętaj aby wszystko dokładnie wyszlifować. Na początek rób wszystko zgodnie z instrukcją. Krok po kroku

 

Ok!

I tak musiałem już dziś trochę zrobić po swojemu bo odlew był tak kiepski, że po Godzinnej przymiarce nic nadal nie pasowało więc trochę te części zmodyfikowałem i teraz wszystkie częśći pasują jak ulał:)

Warsztat zakładam tylko jeszcze muszę się nauczyć (poczytać) jak wrzucić na forum zdjęcia co może trochę potrwać bo w obsłudze komputera nie jestem najlepszy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku wnoszę o zamknięcie tematu. KW-2 "warsztat" już założył, więc nie ma co śmiecić w dziale. Będzie potrzebował pomocy to w samym warsztacie zapyta.

 

Ja tez wnoszę:)

Warsztat założony i zgadzam się w pełni z Grazzi nie ma co śmiecić:)

Tak, nie ma potrzeby ciągnąć rozmowy tutaj zapraszam tu viewtopic.php?f=87&t=49665

Pozdrawiam i proszę o zamknięcie tego tematu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.