Jump to content

Talisman - Magia i Miecz + Dodatki


Recommended Posts

Hej, właśnie zacząłem mój pierwszy projekt po prawie 6-letniej przerwie od jakiegokolwiek kontaktu z modelarstwem i z racji tego prosiłbym was o wyrozumiałość. Niegdyś bawiłem się nieco w Władce Pierścieni i Warhammera 40000 (bitewniaki) jednak ze względu na studia musiałem przerwać na jakiś czas moją przygodę. Mam kilka ambitnych (jak na mnie i moje umiejętności) projektów którymi chcę zająć się w najbliższym czasie i właśnie jednym z nich jest pomalowanie wszystkich posiadanych przeze mnie figurek do gry planszowej Talisman. Na początek na warsztat wziąłem figurki żab które wydają mi się najprostsze do wykonania a jako, że nie tak dawno Reflect umieścił bardzo fajny tutorial jak ugryźć te oślizgłe stworzenia to postanowiłem przynajmniej przy tych figsach nieco nim wspomóc.

 

Od razu mówię iż plan jest taki aby każda żabka nieco różniła się od pozostałych aczkolwiek nie będą to jakieś diametralne zmiany, bardziej kosmetyka.

l6nx.jpg

4ck3.jpg

68du.jpg

 

Od razu przepraszam za jakość i miejsce robienia fotek, ale działam jeszcze trochę w warunkach polowych, mam nadzieję iż zmieni się to na dniach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.