Skocz do zawartości

[In-box] Kuzniecov 1/700 Trumpeter


okonek

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc.

Przedstawiam kolejna 700-ke z Trumpka. Model jedynego rosyjskiego lotniskowca przez duze L. Wczesniej w podobnej skali (1/720) istnial jedynie model Italeri oraz jakies tanie chinskie jego kopie. Nie wiele jednak maja do powiedzenia w starciu z tym co pokazal Trumpeter. Model sklada sie lacznie z 634 czesci . Wszystkie czesci okretu wykonane sa z latwego w obrobce jasnoszarego tworzywa. W moim zestawie jest zero nadlewek a slady po wypychaczach znajduja sie zawsze w niewidocznych pozniej dla oka miejscach . No chyba, ze cos przegapilem. Dodatkowo w specjalnie przygotowanym pudelku otrzymujemy jeszcze 16 ramek z przezroczystego tworzywa zawierajacych czesci do wykonania : czterech Su-33, czterech Su-33UB, szesciu Mig-29K, szesciu Su-25(Su-25K), szesciu Jak-141, dwoch K-27, dwoch-K29 i tyle samo K-31.Wszystko pieknie tylko tworzywo zbyt twarde no i w/g mnie za malo samolotow z rodziny Su-33. Calkowita pomylka sa chyba Jaki-141 , ktore to wczesniej pasowalyby na Kieva o ile doszloby do ich produkcji. Ilosc maszyn mozna uzupelnic poprzez specjalne dodatkowe zestawy Trupka. Jak w poprzednich modelach tej firmy kadlub mozna wykonac zarowno do lini wodnej jak i w wersji pelnokadlubowej. Dla pierwszej opcji przygotowano specjalna podstawke imitujaca morze wykonana metoda vacu z jasnoniebieskiego przezroczystego tworzywa. Wymiary gotowego modelu: dlugosc-435 mm , szerokosc - 100 mm. Zapraszam do ogladania zawartosci kartonu. Niektore wypraski pokazalem pojedynczo pomimo, ze wystepuja razy dwa.

 

3h9oba7xrkhaxlnp.jpg

ry99znk3nrplp9ho.jpg

prza2sdu7vggsoe0.jpg

wvhvsweehnz2bf31.jpg

g5sn6nkh8ff15pbc.jpg

dl50ci7n6lqacnod.jpg

3qhk204b88b3j4sg.jpg

b70q8h6n0r3wrb63.jpg

bl6atwlj7w5sur7j.jpg

9i3j12ocw3k2uu1r.jpg

np1tabgrhq5ujzy6.jpg

50ss3tr9pbxqlqzi.jpg

eqy30fstebqjz71z.jpg

qxgscek6wlchqhzu.jpg

nli3ad2j72x12obo.jpg

ujol2zprps419ykr.jpg

2rfnbfnfc7fa6q76.jpg

ub82acijnzfbav4e.jpg

ot2xw9n7asbkn71g.jpg

g2g934n7i1xzi8ed.jpg

enndxnnu35819als.jpg

noa0oustpnj4aw09.jpg

tii2n4z920vnkw8a.jpg

jg3oocnrl30qp3no.jpg

funehopu6i5pt2j3.jpg

5bjigxnw47ng3op2.jpg

zy1qsthu3d05uf0l.jpg

zzgoeej7tt6tb0wq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne cacko ;)

modelik też mi się podoba (swój w pudle mam w zasięgu wzroku ), w zapowiedziach WEM jest blaszka do niego, ciekawe kiedy się ukaże...

 

a ktoś wie czy Kiev i Minsk Trumpetera są równie interesujące? jakoś ominęły do tej pory moje łapki

 

pozdrawiam, Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint, prawie pół metra modelu w 1/700, bliżej tysiąca ilości części !!!

Ciekawe jak by to miało wyglądać w skali 1/200????

 

Dopatrzyliście się, w jaki sposób zrobiona jest imitacja wody? Z fotek wygląda to na jakieś tłoczenie na grubej foli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zapowiedziach WEM jest blaszka do niego, ciekawe kiedy się ukaże...

 

Ja mam te. Powinny wystarczyc

 

http://www.modelwarships.com/reviews/pe/gm_etch/700-31/soviet-cv.html

 

a ktoś wie czy Kiev i Minsk Trumpetera są równie interesujące? jakoś ominęły do tej pory moje łapki

 

http://www.modelwork.pl/viewtopic.php?t=396

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

o pomroczność jasna... nawet czytałem ten post, za dużo wolnego...

 

Dopatrzyliście się, w jaki sposób zrobiona jest imitacja wody? Z fotek wygląda to na jakieś tłoczenie na grubej foli?

 

woda to faktycznie jakby wytłoczona gruba niebieska folia.. taki sobie bajer, Trumpek dodaje coś takiego do niektórych modeli

 

Jędrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.