Jump to content

MITSUBISHI LANCER Gr.N - Janusz Kulig - Nowa Zelandia 2003

subaroman
 Share

Recommended Posts

Powital wszystkich.

Po dlugiej zabawie ze skladaniem modeli 1/43 na powiazana z rajdem Circuit Of Ireland wystawe, przyszla pora na moje modele.

Ostatnio udalo mi sie dokonczyc budowe miniaturki Lancera Evo 7, ktorym to mistrz startowal w 2003 roku w rajdzie Nowej Zelandii.

Budowe autka zaczalem dawno, dawno temu i dlatego tez nie jest to wykonanie na super poziomie (i dlatego zamieszczam go na forum wylacznie jako ciekawostke). Powodow jest kilka: jako baze uzylem kitu Fujimi no i kiedys umiejetnosci byly slabe, wiec nie wszystko udalo mi sie teraz uratowac lub podratowac. Docelowo wnetrze mialo byc wykonane od podstaw, ale ostatecznie podwozie, srodek i tylny spojler zoadoptowalem z Evo 7 Tamiyi. Klatke bezpieczenstwa przerobilem lub poprawilem w kilku miejscach oraz zmienilem tarcze hamulcowe na mniejsze, pasujace pod felgi.

Kalki sa produkcji Ehobby i mimo tego, ze nie sa super jakosci, nadaja sie do uzycia i wygladaj dosc dobrze. Felgi i opony zakupilem z Renaissansu i mimo faktu, ze sa ciut za duze, to byly to jedyne kola, ktore wygladaly podobnie jak oryginal. Swiatla pochromowalem z uzyciem Spaz Stix`a, dodalem kilka blaszek, pasy, antene i tak o to powstal kolejny model do mojej kolekcji miniaturek Janusza Kuliga, jaka obecnie buduje.

Milego ogladania i pozdrawiam!!

evo%207%20kulig6_zpshmlxcser.jpg

evo%207%20kulig5_zpsaq2b8vh6.jpg

evo%207%20kulig4_zpsqxwja7ac.jpg

evo%207%20kulig3_zps2x1hdzr7.jpg

evo%207%20kulig2_zpshu3vba8d.jpg

evo%207%20kulig1_zpsvjhsqbvy.jpg