Jump to content

Niemiecki model 1/35


bartek_00
 Share

Recommended Posts

Sturmtigera w 1/35 , tak jak powiedział radzaw, produkuje AFV. Oprócz tego można znaleźć modele Italeri i Revell. Kiedyś produkowała chyba też Tamiya, ale raczej ciężko będzie znaleźć.

 

Model Italeri chyba łatwiej znaleźć, ale zdecydowanie na głowę bije go AFV. Dziagwa go kiedyś sklejał, więc on najlepiej Ci odpowie. Revell to przepak Italeri, więc raczej nie warto inwestować połowę więcej kasy za dokładnei to samo.

 

p.s. Codename Panzers fajna gra ;)

 

Edit- Reggy, tym razem to Ty byłeś szybszy ;)

Link to comment
Share on other sites

szwabska i niemiecka .

I jeszcze jankeska i amerykańska :P.

W dodatku jeszcze brytyjska i angielska

Nie chce się bawić w przepychanki która gra lepsza - ale CoH szczególnie z dodatkiem jest lepszy. Choć w CP1 i CP2 też się zagrywałem, nie powiem.

Link to comment
Share on other sites

Nie, kompania koncentruje się na wyzwalaniu Caen i na Op. Market Garden. Dochodzi armia brytyjska i elitarne siły niemieckie (dochodzą King Tigery, Jagdpanthery, Hetzery, Mardery, kolejna czwórka i bodaj Hummele oraz trochę lżejszych pojazdów).

A tak swoją drogą to w temacie polecam jeszcze Faces Of War. Wszystkie trzy strony konfliktu i bardziej taktyczne niż strategiczne. Świetna fizyka, walki piechotą i pojazdami, możliwość przejmowania osobistej kontroli nad jednostkami (fajnie się jeździ Jagdtigerem). Szczególnie w tej grze razi to, że czołgi wytrzymują paręnaście trafień z wrażych dział p-pancernych, a tylko jeden,dwa granaty p-pancerne piechoty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.