Jump to content

German Staff Car "G4"

Recommended Posts

• Super Moderator

A dlaczego reflektory są na błotniku a nie na pałąku? Pomijając resztę jak już dałeś proporzec to powinien mieć swastykę w środku, samo malowanie i brudzenie pojazdu paradnego raczej słabym pomysłem, jak już trzeba było go pomalować w panzergrey...

No i warto dodać coś o sobie , pierwszy model?

Przyjemna scenka. Brudzenie na blotnikach w sam raz. Podobaja mi sie siedzenia. Realistycznie wygladaja. A reflektory z przodu no coz....lekki tunning Swastyki rozumiem brak z powodu...cenzury.

Podziel sie i napisz gdzie takie grzyby mozna kupic bo mi sie podobaja. Pozdrawiam.

Grzybki zrobilem z plasteliny , pomalowane i ptraktowane sidoluxem

Model to 3 sztuka caly czas sie ucze

Reflektory fakt moj tunig moja pomylka tak wyszlo chyba za duzo whisky przy tworzemiu bylo tego dnia

Ogolnie wrocilem do zabawy bo jesien przyszla wiec wolne wieczory

Co do zabrudzenia fakt moze za duzo ale jakos sobie tak wymyslilem ze wjechali w polna droge pod lasem i tak jakos sie wybrudzilo

Mam jeszcze zamiar dokupic jakis oficerow ktorzy szukaja drogi bo zbladzily biedaczki

Swastyki brak - cenzura

Wkleje kolejne modele bede wdzieczny za wszelkie uwagi jak pisalem caly czas sie ucze i praktykuje

Brudzenie jak najbardziej. Kazdy ma swoje podejscie. Osobiscie lubie brudzic. Tego typu pojazdy jak twoj jezdzily po wertepach a nie tylko na defilady. Wiec ma to sens. Zdjecia mozna znalezc w necie.

Grzybki jasne ze mozna zrobic samemu.

Pozdro.

w lesie

To jak tam będziesz następnym razem koniecznie zrób zdjęcia tym okazom i wyślij do ... np. National Geografic, kto wie może okryjesz się sławą , jako odkrywca nowego gatunku