Jump to content

VII Wystawa Modeli Redukcyjnych w Kielcach


Recommended Posts

Modelarnia w Klubie Seniora przy ulicy Św. Stanisława Kostki w Kielcach i Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych serdecznie zapraszają modelarzy i entuzjastów modelarstwa redukcyjnego na wystawę modeli redukcyjnych plastikowych, żywicznych i kartonowych. Wystawa odbędzie się w dniach 19 i 20 maja 2018 roku w budynku Klubu Seniora przy w/w ulicy. Na wystawie zaprezentowane zostaną modele zbudowane w modelarni prowadzonej przez pana Ryszarda Sowę i te, które są prywatną własnością członków Stowarzyszenia i niejednokrotnie gościły na krajowych i międzynarodowych imprezach modelarskich. Wystawa jest otwarta dla wszystkich modelarzy, którzy chcieliby po raz pierwszy zaprezentować swoje prace, porozmawiać na tematy dotyczące techniki budowy i malowania modeli, waloryzowania ich itd. Jesteśmy otwarci na współpracę i służymy fachowym doradztwem w tych dziedzinach. Chcielibyśmy zachęcić do pokazania własnych prac wszystkich tych, którzy do tej pory nie mieli takiej okazji lub nie pokazywali modeli obawiając się krytyki. Być może będzie to pierwszy krok do przełamania obawy i zaistnienia na modelarskiej arenie. Jesteśmy gotowi Wam w tym pomóc. Być może będzie to pierwszy Wasz krok do wzięcia udziału w organizowanym przez Świętokrzyskie Stowarzyszenie Modelarzy Redukcyjnych VI Świętokrzyskim Festiwalu Modeli Redukcyjnych 13 i 14 października tego roku. Ze względu na ograniczone możliwości lokalowe przygotowani jesteśmy na przyjęcie około 70-80 modeli. Zdajemy sobie sprawę z lokalnego zasięgu imprezy, tak więc spodziewamy się modelarzy głównie z Kielc i okolic.

Modele będzie można dostarczać do modelarni już w środę 16 maja od godziny 10 do 17, a w czwartek 17 i piątek 18 maja od godziny 10 do 15. Oczywiście będzie można dostarczyć także w sobotę do godziny 11.00. Szczegóły pod numerem telefonu 728 117 980 lub 791 270 676

Karol Jagusiński.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.